MŚ 2014. Polska - Wenezuela [RELACJA NA ŻYWO]

Łukasz Żaguń
brak
Mecz Polski z Wenezuelą nie zapowiada się zbyt emocjonująco. Drużyna Stephane'a Antigi bije o kilka klas przeciwnika z Ameryki Południowej. W związku z tym biało-czerwoni powinni sięgnąć po kolejne szybkie zwycięstwo. Transmisja meczu w telewizji w płatnych kanałach Polsat Volleyball. Relacja na żywo w naszym serwisie.
0

25:14 Rywale psują zagrywkę. Koniec meczu! Kolejne zwycięstwo w świetnym stylu!

24:13 Wenezuelczycy w aut. Piłka meczowa!

23:12 Kubiak znowu skutecznie z drugiej linii.

22:11 Polacy pewnie zmierzają po zwycięstwo. Tu już nic nie może się zdarzyć. Świetna atmosfera na trybunach.

21:10 Rywale posyłają piłkę w aut. Ciekawostka: wyjaśniła się sytuacja z challengem. Na MŚ nie można brać podwójnego challengu.

19:10 "Gwóźdź" Marcina Możdżonka.

18:9 Konarski za Wlazłego. Lider biało-czerwonych zrobił swoje. Cała hala skandowała "Mariusz Wlazły, Mariusz!".

18:8 Kolejna potężna zagrywka Wlazłego. Czas dla rywali. Antiga roześmiany chodzi przy linii bocznej.

17:8 Wlazły świetnie w obronie, a Buszek w ataku.

16:8 Wlazły nęka zagrywką rywala. Przerwa techniczna.

15:8 Buszek nie skończył ataku, ale szybko się poprawił w kolejnej akcji.

14:7 Biało-czerwoni kontrolują grę. Wlazły skuteczny na skrzydle.

13:7 Blok Możdżonka. Polacy znowu deklasują rywala. Przerwa na żądanie.

12:7 Kubiak jest dziś niemal bezbłędny!

11:6 Wlazły plasował w środek pola. Nieporozumienie wśród Wenezuelczyków.

10:5 Skuteczny atak Nowakowskiego.

9:4 Kubiak wygrał walkę na siatce.

8:4 Polacy nie zdekoncentrowali się małym zamieszaniem. Nadal grają pewnie. Przerwa techniczna.

5:2 Challenge za challenge - tego domagali się Polacy. Nietypowa sytuacja. Najpierw prosili o niego Wenezuelczycy. Trener Antiga też jednak dopatrzył się błędu rywala. Sędziowie się jednak nie zgodzili.

5:1 Znakomita zagrywka Mariusza Wlazłego!

3:1 Kubiak natknął się na blok, ale szczęśliwie piłka wyszła w aut.

2:0 Gramy dalej! Świetny początek Polaków. Możdżonek kapitalny blok.

Zapis relacji w pierwszych dwóch setów na kolejnych stronach!

25:13 Biało-czerwoni rozbili w tym secie rywala. Wenezuelczycy trafili w siatkę w ataku w ostatniej akcji.

Podopieczni trenera Stephane'a Antigi grają wspaniale i pewnie zmierzają po kolejne zwycięstwo. Oby świetną dyspozycję potwierdzili w trzecim secie. Czas na krótką przerwę!

23:12 Polacy o krok od zwycięstwa w tym secie. Dobra seria zagrywek Buszka!

21:12 Konarski dobrze wprowadza się do gry.

20:12 Zepsuta zagrywka Wlazłego. Konarski zastępuje lidera naszej kadry.

19:11 Dwie skuteczne akcje Wenezuelczyków.

19:10 Możdżonek za Kłosa. Antiga nadal przeprowadza zmiany.

19:9 W tym secie już nic Polakom nie może się stać!

18:8 Świetny plas Kubiaka.

17:8 Buszek zmienia Mikę na boisku.

16:7 Polacy kontynuują koncertową grę. Kolejny blok Nowakowskiego. Przerwa techniczna.

14:7 Polacy znowu dobrze zagrali blokiem. Tym razem Nowakowski.

13:6 Wenezuelczycy są coraz bardziej bezradni. Trener przeprowadza kolejne zmiany.

12:6 Polacy nabierają tempa. Świetny blok Kubiaka... głową. Atmosfera na trybunach gorąca.

11:6 Wlazły dziś przeprowadza same atomowe ataki. Wenezuelczycy są bezradni.

9:6 Polacy mają przewagę, ale popełniają drobne błędy.

8:4 Wenezuelczycy wreszcie robią przejście. Mariusz Wlazły opuszcza pole zagrywki.

8:3 Polacy popełnili błąd, ale sędzia nie zauważył dotknięcia górnej taśmy. Przerwa techniczna.

7:3 Kubiak skutecznie w ataku ze skrzydła.

6:3 Pojedynczy blok Miki. Dobre spotkanie tego zawodnika.

4:3 Polacy trochę pogobili się w obronie.

3:0 Świetny początek Kubiaka! Punkt bezpośrednio z serwisu.

1:0 Rozpoczynamy drugą partię! Skuteczny atak Miki.

Na drugiej stronie zapis relacji LIVE z pierwszego seta!

25:20 Atomowy atak Wlazłego kończy seta. Lider reprezentacji Polski podobnym atakiem rozpoczął ten pojedynek. Polacy grają bardzo pewnie. Oby tak dalej. Czekamy na drugą odsłonę!

24:20 Kapitalna kiwka rozgrywającego Wenezueli.

24:19 Wenezuelczycy się pogubili w swojej grze. Czas dla trenera rywali. Piłka setowa dla Polaków.

22:19 Kubiak zastąpił Winiarskiego.

22:18 Polacy pewnie zmierzają po zwycięstwo w tym secie, ale cały czas muszą zachować czujność.

21:16 Polacy znakomicie uruchomili drugą linię. Atak skończył Mika.

19:14 Polacy spokojnie trzymają rywala na dystans.

18:13 Dwa punkty z rzędu Miki.

16:13 Nieporozumienie Drzyzgi z Nowakowskim.

16:12 Wenezuelczycy skutecznie ze środka po przerwie.

16:11 Wenezuelczycy psują zagrywkę. Polacy pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

15:10 Wlazły szybko się zrehabilitował skutecznym atakiem.

14:10 Wlazły zepsuł zagrywkę.

13:9 Blok Kłosa i Drzyzgi.

12:9 "Gwóźdź" Karola Kłosa!

11:9 Wenezuelczycy wreszcie się przełamali i zdobyli dwa punkty z rzędu.

11:7 Trzymamy rywala na dystans, ale jeszcze nie gramy rewelacyjnie. Polacy się rozkręcają.

8:6 Rywale "wyczyścili" siatkę.

8:5 Pewny atak Miki. Pierwsza przerwa techniczna.

6:5 Błędy po stronie Polaków.

6:3 Polacy skuteczni w bloku, a konkretnie Nowakowski.

4:3 Festiwal złych zagrywek

1:0 Atomowy atak Wlazłego

20.23 Polska rozpocznie w składzie: Winiarski, Nowakowski, Kłos, Wlazły, Drzyzga, Mika, Zatorski.

20.20 Przyszedł czas na hymny narodowe. Oczywiście polskie wykonanie - a capella.

20.18 Jak dotychczas rozegraliśmy 15 meczów z Wenezuelą. Tylko dwa razy nasi siatkarze doznali porażki. Oby dziś ten bilans jeszcze się poprawił.

20.16 Mecz rozpocznie się ok. godz. 20.25.

20.13 Trener Stephane Antiga zapowiedział przed dzisiejszym meczem, że zamierza dać szansę zaprezentowania się kilku zmiennikom.

20.10 Polscy siatkarze jak na razie są niepokonani. Co więcej, nie stracili w dotychczasowych meczach nawet seta. Dziś powinno być podobnie. Rywal, ekipa Wenezueli, zajmuje w rankingu FIVB 35. miejsce. Mimo to nasi kadrowicze zapewniają, że żadnego rywala nie zlekceważą.

Mistrzostwa Świata w Siatkówce - sprawdź program tv specjalnych kanałów Polsatu:
Polsat Volleyball 1, Polsat Volleyball 2, Polsat Volleyball 3, Polsat Volleyball 4