W dniu wyborów parlamentarnych, czyli 25 października głosowanie rozpoczyna się o godz. 7:00 i trwa do godz. 21:00. Jedynie w obwodach do głosowania utworzonych w zakładach opieki zdrowotnej i domach pomocy społecznej głosowanie może rozpocząć się później niż o godz. 7:00.
Udając się do swojej komisji wyborczej musimy pamiętać o zabraniu dowodu osobistego. Gdy głosujemy poza miejscem swojego zameldowania, mamy obowiązek okazać zaświadczenie o prawie do głosowania.
Pamiętajmy, iż głosujemy tylko na jedną listę kandydatów poprzez umieszczenie na karcie do głosowania znaku "X" w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego z kandydatów tej listy.
Komisje wyborcze Nowy Port, Letnica
Komisje wyborcze Stogi, Przeróbka
Komisje wyborcze Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka
Komisje wyborcze Orunia-Św.Wojciech-Lipce
Komisje wyborcze Śródmieście
Komisje wyborcze Ujeścisko-Łostowice
Lokale wyborcze Chełm
Komisje wyborcze Jasień, Wzgórze Mickiewicza
Komisje wyborcze Piecko-Migowo
Komisje wyborcze Aniołki, Młyniska, Brętowo
Komisje wyborcze Wrzeszcz Górny
Komisje wyborcze Wrzeszcz Dolny
Komisje wyborcze Zaspa Rozstaje, Zaspa Młyniec
Komisje wyborcze Przymorze Wielkie
Komisje wyborcze Przymorze Małe
Komisje wyborcze Matarnia, Kokoszki
Komisje wyborcze Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
Komisje wyborcze Oliwa, VII Dwór
Komisje wyborcze Osowa
Szpitale, więzienia, areszty śledcze...
Lista komisji wyborczych w Gdańsku
Brzeźno
1. Szkoła Podstawowa Nr 20, Gdańsk, Brzeźno ul. Wczasy 3 80-509 Gdańsk 26 BRZEŹNO , Brzeźnieńska, Cicha, Herbowa, Jantarowa od nr 21 do końca, Łamana, Mazurska, Miła, Młodzieży Polskiej, Oksywska, Orla, Południowa, Północna, Pułaskiego, Walecznych, Wczasy, Zdrojowa
2. Projektornia Gdański Archipelag Kultury Gdańsk, Brzeźno ul. Dworska 29A 80-506 Gdańsk 26 BRZEŹNO , Gdańska, Plater, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sternicza
3. STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS Gdańsk, Brzeźno ul. Dworska 34 80-506 Gdańsk 26 BRZEŹNO , Dworska, Korzeniowskiego
4. STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS Gdańsk, Brzeźno ul. Dworska 34 80-506 Gdańsk 26 BRZEŹNO , Aleja Hallera od nr 227 do końca, Chodkiewicza, Nadmorski Dwór
5. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 Gdańsk, Brzeźno ul. Krasickiego 10 80-515 Gdańsk 26 BRZEŹNO , Cybulskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gwiazdowskiego, Iwo Galla, Kobieli, Kotarbińskiego, Krasickiego, Osterwy, Solskiego, Sybiraków, Uczniowska od nr 45 do końca, Zelwerowicza
6. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 Gdańsk, Brzeźno ul. Krasickiego 10 80-515 Gdańsk 26 BRZEŹNO , Broniewskiego, Łozy, Portowców
Nowy Port
7. Zespół Szkół Morskich Gdańsk, Nowy Port ul. Wyzwolenia 8 80-537 Gdańsk 4 NOWY PORT , Wyzwolenia od nr 1 do nr 35
8. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Gdańsk, Nowy Port ul. Na Zaspę 31A 80-546 Gdańsk 4 NOWY PORT , Kasztanowa, Plac Gustkowicza, Wyzwolenia od nr 48 do końca
9. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Gdańsk, Nowy Port ul. Na Zaspę 31A 80-546 Gdańsk 4 NOWY PORT , Bliska, Blizowa, Na Zaspę od nr 23 do nr 34, Oliwska od nr 25 do nr 43, Podjazd, Przemysłowa, Przyjaciół, Rybołowców, Wilków Morskich, Wolności od nr 14 do nr 27
10. Szkoła Podstawowa Nr 55 Gdańsk, Nowy Port ul. Wolności 6A 80-538 Gdańsk 4 NOWY PORT , Góreckiego, Krzywa, Mylna, Spokojna, Strajku Dokerów, Wolności od nr 1 do nr 13 i od nr 28 do końca, Wyzwolenia nr 40 i 41
11. Szkoła Podstawowa Nr 55 Gdańsk, Nowy Port ul. Wolności 6A 80-538 Gdańsk 4 NOWY PORT , Długosza, Floriańska, Marynarki Polskiej od nr 1 do nr 24, Na Zaspę od nr 1 do nr 22 i od nr 35 do końca, Oliwska od nr 1 do nr 24 i od nr 50 do końca, Solec, Starowiślna, Szkolna, Władysława IV, Zamknięta
Letnica
12. Gdańska Organizacja Turystyczna Gdańsk, Letnica ul. Uczniowska 22 80-530 Gdańsk 4 LETNICA , Chodackiego, Gwiazda Morza, Handlowa, Letnicka, Marynarki Polskiej od nr 55 do nr 89 [nieparzyste] i od nr 76 do nr 130 [parzyste], Michny, Narwicka, Niecała, Pokoleń Lechii Gdańsk, Rybitwy, Sielska, Stalowa, Starowiejska, Sucha, Szklana Huta, Śnieżna, Uczniowska od nr 1 do nr 44, Wielopole, Wiślna, Załogowa, Żaglowa
Stogi
13. Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury Gdańsk, Stogi ul. Stryjewskiego 25 80-625 Gdańsk 8 STOGI , Falck Polonusa, Hoża, Kaczeńce, Tamka od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 24 [parzyste]
14. Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury Gdańsk, Stogi ul. Stryjewskiego 25 80-625 Gdańsk 8 STOGI , Jastrzębia, Niska, Pawia, Rozłogi, Sienna od nr 28 do końca [parzyste] i od nr 41 do końca [nieparzyste], Skiby, Sokola, Zakole, Zalesie
15. Szkoła Podstawowa Nr 11 Gdańsk, Stogi ul. Stryjewskiego 28 80-620 Gdańsk 8 STOGI , Andruszkiewicza, Budowniczych Portu Północnego, Kontenerowa, Poinca, Stryjewskiego od nr 1 do nr 30, Ugory, Wosia Budzysza, Zimna
16. Szkoła Podstawowa Nr 11 Gdańsk, Stogi ul. Stryjewskiego 28 80-620 Gdańsk 8 STOGI , Kormoranów, Krucza, Nowotna, Szpaki, Wrzosy, Wydmy
17. Gimnazjum Nr 11 Gdańsk, Stogi ul. Kłosowa 3 80-627 Gdańsk 8 STOGI , Kłosowa, Nad Brzegiem nr 1A, Rybna, Stryjewskiego od nr 31 do końca, Tamka od nr 21 do końca [nieparzyste] i od nr 26 do końca [parzyste]
Przeróbka
18. Szkoła Podstawowa Nr 61 Gdańsk, Przeróbka ul. Sienna 26 80-605 Gdańsk 8 PRZERÓBKA , Charpantiera, Chemików, De Plelo, Kryniczna, Ku Ujściu, Kujawska, Pastoriusza, Pokładowa, Przetoczna, Sienna od nr 1 do nr 39 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 26 [parzyste], Siennicka od nr 7 do nr 27
19. Szkoła Podstawowa Nr 61 Gdańsk, Przeróbka ul. Sienna 26 80-605 Gdańsk 8 PRZERÓBKA , Andersena, Bajki, Brzechwy, Dickensa, Lenartowicza, Promowa, Stara Twierdza, Sucharskiego
Krakowiec-Górki Zachodnie
20. Szkoła Podstawowa Nr 62 Gdańsk, Krakowiec ul. Kępna 38 80-635 Gdańsk 8 KRAKOWIEC-GÓRKI ZACHODNIE , Górecka, Jodłowa, Kępna, Kutnowska, Łęczycka, Łowicka, Mewy, Mrongowiusza, Nad Brzegiem nr 3, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg, Zawiślańska, Żaków
Wyspa Sobieszewska
21. Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska ul. Tęczowa 6 80-680 Gdańsk 40 WYSPA SOBIESZEWSKA , Barwna, Czajki, Czyżyków, Falowa, Forsycji, Groszkowa, Gwiaździsta, Iłowa, Jachtowa, Jodowa, Kanałowa, Kapitańska, Kolonijna, Księżycowa, Lazurowa, Marynarska, Nadwiślańska, Ornitologów, Piesza, Pogodna, Promienista, Przegalińska od nr 1 do nr 85 [bez nr 60], Radosna, Słowików, Sobieszewska, Szkutnicza, Tęczowa, Turystyczna od nr 1 do nr 120 [bez nr 69 i 71], Ukryta, Wieniecka, Wodna, Żonkilowa
22. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska ul. Boguckiego 44 80-690 Gdańsk 40 WYSPA SOBIESZEWSKA , Akwenowa, Astrowa, Begoniowa, Boguckiego, Dulkowa, Frezjowa, Herberta, Hiacyntowa, Kempingowa, Klimatyczna, Krańcowa, Krylowa, Kwiatowa, Lewkoniowa, Łupaszko, Modrzejewskiej, Narcyzowa, Pohoreckiego, Przegalińska nr 60 i od nr 86 do końca, Rufowa, Świbnieńska, Trałowa, Turystyczna nr 69 i 71 oraz od nr 140 do końca, Urwista, Uzdrowiskowa, Węgorzowa, Wiosłowa
Rudniki
23. Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań Gdańsk, Rudniki ul. Miałki Szlak 74 80-717 Gdańsk 50 RUDNIKI , Benzynowa, Elbląska od nr 66 do końca [parzyste] i od nr 79 do końca [nieparzyste], Gdańskiego Kolejarza, Litewska, Miałki Szlak, Michałki, Naftowa, Opłotki, Osty, Płońska, Połęże, Prosta, Rzęsna, Sitowie, Sztutowska, Tama Pędzichowska, Tarcice, Tarniny, Zagroble
Olszynka
24. Zespół Szkół Samochodowych Gdańsk, Śródmieście ul. Elbląska 54/64 80-724 Gdańsk 50 OLSZYNKA , Dworkowa, Łęgi, Maki, Osiedle, Słonecznikowa, Wąskotorowa, Zawodzie od nr 1 do nr 31A [bez nr 28], Zielna, Żarnowiecka
25. Szkoła Podstawowa Nr 59 Gdańsk, Olszynka ul. Modra 2 80-736 Gdańsk 50 OLSZYNKA , Altanki, Bluszczowa, Błońska, Bratki, Dzwonki, Fiołkowa, Gęsia, Goździkowa, Jaśminowa, Jelinki, Kacza, Krótka, Letnia, Listki, Łanowa, Majowa, Miedza, Miodowa, Modra, Na Szańcach, Niezapominajek, Niwki, Olszyńska, Ostróżek, Pasieczna, Piwonii, Pusta, Sierpowa, Stokrotki, Szarotki, Ścieżki, Tulipanów, Wilgi, Wspólna, Zagony, Zawodzie nr 28 i od nr 32 do końca, Zuchów, Żurawia
Orunia-Św. Wojciech-Lipce
26. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5 Gdańsk, Orunia ul. Małomiejska 8A 80-037 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Brzegi, Cienista od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 10A [parzyste], Cmentarna, Kolonia Anielinki, Madalińskiego nr 1, Małomiejska, Podmiejska, Ptasia od nr 1 do nr 33 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 22A [parzyste], Szkocka, Trakt Św. Wojciecha od nr 1 do nr 79 [nieparzyste] i od nr 8 do nr 70 [parzyste], Zamiejska od nr 1 do nr 28
27. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5 Gdańsk, Orunia ul. Małomiejska 8A 80-037 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Granitowa, Koralowa, Perłowa, Piaskowa
28. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5 Gdańsk, Orunia ul. Małomiejska 8A 80-037 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Diamentowa, Nakielska, Raduńska, Rubinowa, Szafirowa, Turkusowa
29. Szkoła Podstawowa Nr 16 Gdańsk, Orunia ul. Ubocze 3 80-052 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Daleka, Głucha, Kolonia Mysia, Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Mostowa, Przy Torze, Przybrzeżna od nr 1 do nr 36
30. Szkoła Podstawowa Nr 16 Gdańsk, Orunia ul. Ubocze 3 80-052 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Rejtana, Równa, Sandomierska, Serbska, Smolna, Ubocze, Żabia
31. Gimnazjum Nr 10 Gdańsk, Orunia ul. Gościnna 17 80-032 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Dworcowa, Gościnna, Nowiny od nr 1 do nr 50, Plac Oruński, Poleska, Przybrzeżna od nr 38 do nr 46, Smętna, Starogardzka od nr 1 do nr 20, Trakt Św. Wojciecha od nr 72 do nr 82 [parzyste] i od nr 81 do nr 225 [nieparzyste], Wołyńska, Wschodnia
32. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 Gdańsk, Orunia ul. Smoleńska 5/7 80-058 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Grabowa, Junacka, Przyjemna, Radunicka, Ramułta, Smoleńska, Urocza, Związkowa
33. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 Gdańsk, Orunia ul. Smoleńska 5/7 80-058 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Boczna, Zawiejska od nr 1 do nr 78, Żuławska
34. Przedszkole Nr 24 Gdańsk, Orunia Trakt Św. Wojciecha 320 80-001 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Lipce, Nad Starą Radunią, Niegowo, Niegowska, Nowiny od nr 51 do końca, Tomczaka, Trakt Św. Wojciecha od nr 227 do nr 382, Ukośna, Zawiejska od nr 79 do końca
35. Szkoła Podstawowa Nr 40 Gdańsk, Św.Wojciech ul. Stroma 19 80-012 Gdańsk 9 ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE , Aroniowa, Batalionów Chłopskich, Figowa, Głogowa, Gronowa, Inspektorska, Jagodowa, Kątowa, Krokusowa, Po Schodkach, Rzeczna, Stroma, Trakt Św. Wojciecha od nr 383 do końca, Wąwóz, Zawilcowa
Śródmieście
36. I Liceum Ogólnokształcące Gdańsk, Śródmieście ul. Wały Piastowskie 6 80-855 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Doki, Dyrekcyjna, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Jana z Kolna od nr 1 do nr 30, Jaracza, Kupiecka, Lisia Grobla, Łagiewniki nr 64 A-E, Nowomiejska, Plac Solidarności, Podstoczna, Popiełuszki, Robotnicza, Rybaki Górne od nr 1 do nr 4, Stępkarska, Wały Piastowskie, Wiosny Ludów
37. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Gdańsk, Śródmieście ul. Gnilna 3 80-847 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Aksamitna, Brygidki, Gnilna, Heweliusza od nr 11 do nr 33 [bez nr 12 i 14], Igielnicka, Katarzynki, Łagiewniki od nr 6 do nr 56, Mniszki, Profesorska, Rajska od nr 6 do nr 14B, Refektarska, Rybaki Górne [bez nr 1, 2, 3, 4], Stolarska, Wałowa od nr 5 do nr 38, Wodopój, Zaułek Św. Bartłomieja
38. Nadbałtyckie Centrum Kultury Gdańsk, Śródmieście ul. Korzenna 33/35 80-851 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Bastion Św. Elżbiety, Bednarska, Bielańska, Elżbietańska, Garncarska, Heweliusza od nr 1 do nr 10 oraz nr 12 i 14, Hucisko, Karmelicka, Korzenna, Kowalska, Młyńska, Na Piaskach, Podbielańska, Podmłyńska, Podwale Grodzkie, Podwale Staromiejskie od nr 101 do nr 109/112C, Rajska od nr 1/5 do nr 4, Targ Drzewny, Wały Jagiellońskie, Wielkie Młyny, Zawrotna
39. Zespół Szkół Łączności Gdańsk, Śródmieście ul. Podwale Staromiejskie 51/52 80-845 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Browarna, Czopowa, Dylinki, Grodzka, Karpia, Krosienka, Krosna, Olejarna, Osiek, Panieńska, Plac Obrońców Poczty Polskiej, Podwale Staromiejskie od nr 51 do nr 97, Podzamcze, Rybaki Dolne, Rycerska, Sieroca, Stajenna, Stara Stocznia, Stare Domki, Sukiennicza, Tartaczna, Wałowa od nr 46/50 do nr 86, Wapiennicza, Wartka, Więcierze, Zamkowa
40. Szkoła Podstawowa Nr 50 Gdańsk, Śródmieście ul. Grobla IV 8 80-837 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Bosmańska, Grobla I, Grobla II, Grobla III, Grobla IV, Latarniana, Lawendowa, Minogi, Pachołów, Pańska, Plac Dominikański, Plac Kobzdeja, Podmurze, Przędzalnicza, Różana, Rybackie Pobrzeże, Słomiana, Straganiarska, Szeroka, Szklary, Szpitalna, Świętojańska, Tandeta, Targ Rybny, Tobiasza, Tokarska, U Furty, Warzywnicza, Węglarska, Zaułek Zappio, Złotników
41. Szkoła Podstawowa Nr 50 Gdańsk, Śródmieście ul. Grobla IV 8 80-837 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Chlebnicka, Długie Pobrzeże, Dziana, Grząska, Kaletnicza, Klesza, Kołodziejska, Kozia, Kramarska, Krowia, Kuśnierska, Lektykarska, Mariacka, Mokra, Mydlarska, Piwna, Plac Zator-Przytockiego, Plebania, Podkramarska, Pończoszników, Szewska, Św. Ducha, Teatralna, Tkacka, Wełniarska
42. Pałac Młodzieży Gdańsk, Śródmieście ul. Ogarna 56 80-826 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Bogusławskiego, Długa, Długi Targ, Garbary, Kotwiczników nr 20 oraz nr 21/25 B, C, D, Ławnicza, Mieszczańska, Ogarna, Okopowa od nr 1 do nr 9, Plac Tadeusza Polaka, Pocztowa, Podgarbary, Powroźnicza, Słodowników, Targ Rakowy, Targ Sienny, Targ Węglowy, Za Murami, Zbytki
43. Gimnazjum Nr 8 Gdańsk, Śródmieście ul. Żabi Kruk 5 80-822 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Augustyńskiego, Dolna Brama, Grodza Kamienna, Kładki, Kocurki, Okopowa od nr 15 do nr 29, Plac Wałowy, Pod Zrębem, Podwale Przedmiejskie od nr 2/4 do nr 30, Rzeźnicka, Św. Trójcy, Toruńska od nr 2 do nr 8, Wilcza, Zaułek Ormiański, Żabi Kruk nr 17
44. Bursa Gdańska Gdańsk, Śródmieście ul. Lastadia 41 80-880 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Chmielna, Jaglana, Kotwiczników nr 10, Lastadia, Motławska, Owsiana, Podwale Przedmiejskie od nr 32 do nr 36, Pożarnicza, Pszenna, Spichrzowa, Stągiewna, Św. Piotra, Targ Maślany, Toruńska od nr 12 do nr 20, Wspornikowa, Żabi Kruk od nr 1 do nr 13, Żytnia
45. Szkoła Podstawowa Nr 65 Gdańsk, Śródmieście ul. Śluza 6 80-770 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Dobra, Fundacyjna, Jałmużnicza, Kurza, Polna, Przyokopowa, Radna, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Szczygla, Toruńska od nr 23 do nr 32, Wierzbowa, Zielona
46. Szkoła Podstawowa Nr 65 Gdańsk, Śródmieście ul. Śluza 6 80-770 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Dolna, Jaskółcza, Kamienna Grobla, Kieturakisa, Królikarnia, Łąkowa od nr 1 do nr 48, Przesmyk, Reduta Dzik, Reduta Miś, Śluza, Wróbla
47. Szkoła Podstawowa Nr 4 Gdańsk, Śródmieście ul. Łąkowa 61 80-769 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Chłodna, Łąkowa od nr 50 do końca, Reduta Żbik, Sadowa, Sempołowskiej, Szopy, Szuwary, Ułańska
48. Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA" Gdańsk, Śródmieście ul. Św. Barbary 1 80-753 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Angielska Grobla, Długie Ogrody od nr 2 do nr 20 [parzyste] i od nr 11 do nr 37 [nieparzyste], Dziewanowskiego, Na Stępce, Ołowianka, Szafarnia, Św. Barbary
49. Szkoły Ekonomiczno-Handlowe Gdańsk, Śródmieście ul. Seredyńskiego 1A 80-753 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Długa Grobla, Długie Ogrody od nr 22 do nr 30 [parzyste] i od nr 41 do nr 57 [nieparzyste], Krowoderska, Seredyńskiego, Siennicka od nr 44 do nr 56, Zawodników
50. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Gdańsk, Śródmieście ul. Głęboka 11 80-759 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Elbląska od nr 42 do nr 64 [parzyste] i od nr 59 do nr 73 [nieparzyste], Głęboka, Mostek, Powalna, Sienna Grobla, Siennicka od nr 1 do nr 6 oraz nr 30, Stary Dwór, Ustronie, Wiesława, Wygon, Zabłotna
51. Urząd Miejski w Gdańsku Gdańsk, Śródmieście ul. 3 Maja 9 80-802 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , 3 Maja, Górka, Gradowa, Kurkowa, Nowe Ogrody, Reduta Miejska, Rogaczewskiego, Strzelecka
52. Szkoła Podstawowa Nr 21 Gdańsk, Śródmieście ul. Na Stoku 43 80-811 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Biskupia, Górna, Kaznodziejska, Menonitów, Na Stoku, Salwator, Spadzista, Zaroślak
Ujeścisko-Łostowice
53. Szkoła Podstawowa Nr 86 Gdańsk, Łostowice ul. Wielkopolska 20 80-180 Gdańsk 42 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , 11 Listopada, Baśniowa, Beskidzka, Białowieska, Bieszczadzka, Darżlubska, Drużyn Strzeleckich, Elfów, Guderskiego od nr 1 do nr 48, I Brygady, II Brygady, Jaworzniaków, Kampinoska od nr 1 do nr 13, Kureckiej, Orląt Lwowskich
54. Szkoła Podstawowa Nr 86 Gdańsk, Łostowice ul. Wielkopolska 20 80-180 Gdańsk 42 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , Karkonoska, Legendy, Liliowa, Niepołomicka od nr 1 do nr 33, Pienińska, Przebiśniegowa, Rosiczki, Sasankowa, Szymbarska, Świętokrzyska od nr 22 do końca, Wielkopolska od nr 1 do nr 47
55. Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk, Łostowice ul. Człuchowska 6 80-180 Gdańsk 42 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , Bergiela, Borowskiego, Bramińskiego, Dąbka, Dulin'a, Huenefelda, Kłoczkowskiego, Nowosądecka, Ostrołęcka
56. Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk, Łostowice ul. Człuchowska 6 80-180 Gdańsk 42 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , Częstochowska, Piotrkowska, Świrskiego, Unruga, Wadowicka
57. Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk, Łostowice ul. Człuchowska 6 80-180 Gdańsk 42 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , Porębskiego
58. Szkoła Podstawowa Nr 12 Gdańsk, Łostowice ul. Człuchowska 6 80-180 Gdańsk 42 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , Człuchowska, Jeleniogórska, Kołodzieja, Wieżycka, Zwierkowskiego
59. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko" Gdańsk, Łostowice ul. Płocka 6 80-180 Gdańsk 42 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , Ciechanowska, Gorzowska, Havla, Kaliska, Koszalińska, Łódzka od nr 36 do końca, Płocka, Przemyska od nr 1 do nr 38, Radomska, Tarnowska, Zamojska
60. Przedszkole Niepubliczne SŁONECZNA KRAINA Gdańsk, Łostowice ul. Lubelska 3A 80-180 Gdańsk 42 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , Białostocka, Kielecka, Lubelska, Łódzka od nr 1 do nr 35, Przemyska od nr 39 do końca, Warszawska, Zakoniczyńska
61. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 Gdańsk, Jasień ul. Stolema 59 80-177 Gdańsk 16 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE , Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Hausbrandta, Jarzębinowa, Kartuska od nr 246 do nr 328 [parzyste] i od nr 253 do nr 323 [nieparzyste], Lema od nr 30 do końca, Leśny Potok, Lipowa, Łabędzia, Magnoliowa, Matecznikowa, Miłosza, Myśliwska od nr 2 do nr 18 [parzyste] i od nr 1 do nr 21 [nieparzyste], Olchowa, Pagórkowa, Słoneczna Dolina, Stolema od nr 1 do nr 19, Śliwkowa, Św. Huberta, Ujeścisko, Wiewiórcza, Wiśniowa, Zielony Stok
Chełm
62. Szkoła Podstawowa Nr 86 Gdańsk, Łostowice ul. Wielkopolska 20 80-180 Gdańsk 42 CHEŁM , Augustowska, Kampinoska od nr 14 do końca, Knyszyńska, Kryształowa, Piłkarska, Srebrna, Szmaragdowa, Wigierska, Złota
63. Szkoła Podstawowa Nr 86 Gdańsk, Łostowice ul. Wielkopolska 20 80-180 Gdańsk 42 CHEŁM , Ametystowa, Bartnicza, Borkowska, Brylantowa, Chychły, Czerska, Grubby, Hokejowa, Jagatowska, Kazimierza Wielkiego, Kolorowa, Miłocińska, Muzyka, Niepołomicka od nr 34 do końca, Pastelowa, Pienkowskiej, Przemian, Rondo Jałowieckiego, Starogardzka od nr 21 do końca, Straszyńska, Świętokrzyska od nr 1 do nr 21, Topazowa, Władysława Jagiełły, Zawackiej
64. Szkoła Podstawowa Nr 86 Gdańsk, Łostowice ul. Wielkopolska 20 80-180 Gdańsk 42 CHEŁM , Barzychowskiej, Górnowicza, Kielasa, Kolarska, Łucznicza, Łyżwiarska, Michonia, Narciarska, Ofiar Grudnia'70, Olimpijska, Podleckiego, Rondo Wallenberga, Saneczkarska, Sendlerowej, Szermiercza, Tenisowa, Wąsika, Wielkopolska od nr 48 do końca
65. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 Gdańsk, Chełm ul. Hoene 6 80-041 Gdańsk 7 CHEŁM , Czirenberga, Dominika, Krzemowa, Rozrażewskiego, Rzączyńskiego, Uranowa
66. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 Gdańsk, Chełm ul. Hoene 6 80-041 Gdańsk 7 CHEŁM , Działyńskiego, Fieldorfa, Hoene, Kadmowa, Platynowa, Strzelców Karpackich, Świechockiego
67. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6, Chełm ul. Hoene 6 80-041 Gdańsk 7 CHEŁM , 3 Brygady Szczerbca, Antczaka, Bruskiego, Dywizji Wołyńskiej, Nad Potokiem, Rumla
68. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 Gdańsk, Chełm ul. Hoene 6 80-041 Gdańsk 7 CHEŁM , Dąbrówki, Królowej Jadwigi, Kurierów AK, Marii Ludwiki, Okulickiego, Sosnkowskiego
69. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 Gdańsk, Chełm ul. Hoene 6 80-041 Gdańsk 7 CHEŁM , Anny Jagiellonki, Madalińskiego od nr 2 do końca, Wawelska
70. Morskie Przedszkole Niepubliczne Gdańsk, Chełm ul. Rogalińska 17 80-809 Gdańsk 20 CHEŁM , Królowej Bony, Łańcucka, Nieborowska
71. Morskie Przedszkole Niepubliczne Gdańsk, Chełm ul. Rogalińska 17 80-809 Gdańsk 20 CHEŁM , Rogalińska, Wilanowska
72. Szkoła Podstawowa Nr 47 Gdańsk, Chełm ul. Reformacka 18 80-808 Gdańsk 20 CHEŁM , Biernackiego, Browicza, Cienista od nr 12 do nr 28 [parzyste] i od nr 21 do końca [nieparzyste], Kolonia Postęp, Kolonia Przyszłość, Kolonia Studentów, Lotników Polskich, Łużycka, Pohulanka, Worcella
73. Szkoła Podstawowa Nr 47 Gdańsk, Chełm ul. Reformacka 18 80-808 Gdańsk 20 CHEŁM , Bitwy pod Lenino, Buczka, Dokerów, Hirszfelda, Lubuska, Odrzańska, Reformacka, Rydygiera, Stoczniowców, Wronki, Zielonogórska
74. Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK" Gdańsk, Chełm ul. Chałubińskiego 18 80-807 Gdańsk 20 CHEŁM , Biegańskiego, Chałubińskiego nr 18
75 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 Gdańsk, Chełm ul. Chałubińskiego 13 80-807 Gdańsk 20 CHEŁM , Chałubińskiego [bez nr 18]
76. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 Gdańsk, Chełm ul. Chałubińskiego 13 80-807 Gdańsk 20 CHEŁM , Grabowskiego, Jabłońskiego
77. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 Gdańsk, Chełm ul. Chałubińskiego 13 80-807 Gdańsk 20 CHEŁM , Hebanowskiego, Suchanka, Szopińskiego, Zamiejska nr 29 i 31 oraz od nr 32 do nr 50 [parzyste]
78. Szkoła Podstawowa Nr 8 Gdańsk, Chełm ul. Dragana 22 80-807 Gdańsk 20 CHEŁM , Aleja Armii Krajowej, Aleja Sikorskiego, Dragana, Ptasia od nr 35 do nr 51 [nieparzyste]
79. Szkoła Podstawowa Nr 8 Gdańsk, Chełm ul. Dragana 22 80-807 Gdańsk 20 CHEŁM , Lipowicza, Tilgnera, Więckowskiego, Witosa od nr 12 do końca
80. Szkoła Podstawowa Nr 8 Gdańsk, Chełm ul. Dragana 2 80-807 Gdańsk 20 CHEŁM , Cieszyńskiego, Witosa od nr 1 do nr 11
81. Szkoła Podstawowa Nr 8 Gdańsk, Chełm ul. Dragana 2 80-807 Gdańsk 20 CHEŁM , Cebertowicza, Kopeckiego, Milskiego, Szpora
Jasień
82. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 Gdańsk, Jasień ul. Stolema 59 80-177 Gdańsk 16 JASIEŃ , Bażantowa, Brzoskwiniowa, Marzeń, Miłosna, Pomyślna, Przyjazna, Przytulna, Serdeczna, Sympatyczna, Szczęśliwa
83. Szkoła Podstawowa Nr 85 Gdańsk, Jasień ul. Stolema 59 80-177 Gdańsk 16 JASIEŃ , Flisykowskiego, Guderskiego od nr 49 do końca, Jabłoniowa, Jeziorowa, Lawendowe Wzgórze, Leskiego, Lubowidzka, Morelowa, Oliwkowa, Ostrzycka, Pelczara, Połczyńska, Potęgowska, Przywidzka, Rekowska, Rondo Pamięci Męczeństwa Kresowian, Stężycka, Turzycowa, Węgrzyna
84. Szkoła Podstawowa Nr 85 Gdańsk, Jasień ul. Stolema 59 80-177 Gdańsk 16 JASIEŃ , Cyprysowa, Damroki, Goska, Jaworowa, Kartuska od nr 330 do nr 434C [parzyste] i od nr 325 do nr 395 [nieparzyste], Kraśnięta, Limbowa, Orzechowa, Pałubickiego, Remusa
85. Szkoła Podstawowa Nr 85 Gdańsk, Jasień ul. Stolema 59 80-177 Gdańsk 16 JASIEŃ , Garczyńska, Gronostajowa, Kuszników, Łosia, Łowców, Pólnicy, Rycerza Blizbora, Stolema od nr 20 do końca, Szczytników, Włóczników, Zwierzyniecka
86. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 Gdańsk, Jasień ul. Stolema 59 80-177 Gdańsk 16 JASIEŃ , Borsucza, Czermińskiego, Gabrysiak, Goszyńska, Jasieńska, Rondo 77 Pułku AK, Jasińskiego, Leszczynowa, Rysia, Szynszylowa, Świstaka, Taneczna, Życzliwa, Źródlana
Wzgórze Mickiewicza
87. Szkoła Podstawowa Nr 8 Gdańsk, Chełm ul. Dragana 2 80-807 Gdańsk 20 WZGÓRZE MICKIEWICZA , Asesora, Bartka, Dobrzyńskich, Domeyki, Filaretów, Filomatów, Gerwazego, Horeszków, Jacka Soplicy, Jankiela, Księdza Robaka, Macieja, Maryli, Nowogródzka, Pana Tadeusza, Podkomorzego, Protazego, Rejenta, Rusałki, Stolnika, Świtezianki, Telimeny, Wojskiego, Zosi
Siedlce
88. Szkolne Schronisko Młodzieżowe Filia Gdańsk, Siedlce ul. Kartuska 245B 80-122 Gdańsk 18 SIEDLCE , Bądkowskiego, Goszczyńskiego, Kartuska od nr 159 do nr 251 [nieparzyste] i od nr 186 do nr 244 [parzyste], Kolonia Zręby, Łostowicka, Nowolipie, Skrajna, Starodworska, Struga, Zagórna
89. Szkoła Podstawowa Nr 14 Gdańsk, Siedlce ul. Kartuska 126A 80-104 Gdańsk 18 SIEDLCE , Drwęcka, Kartuska od nr 94 do nr 128 [parzyste] i od nr 119 do nr 157 [nieparzyste], Kłopot, Kościelna, Na Zboczu, Narewska, Ogińskiego, Pobiedzisko, Sanocka, Sołecka
90. Szkoła Podstawowa Nr 14 Gdańsk, Siedlce ul. Kartuska 126A 80-104 Gdańsk 18 SIEDLCE , Malczewskiego od nr 37 do nr 100, Szara
91. Szkoła Podstawowa Nr 58 Gdańsk, Siedlce ul. Skarpowa 3 80-145 Gdańsk 48 SIEDLCE , Brukowa, Kolonia Wyżyny, Nad Jarem, Ojcowska, Powstańców Warszawskich od nr 57 do nr 71 [nieparzyste], Skarpowa, Wieniawskiego, Wyczółkowskiego, Zakosy
92. Szkoła Podstawowa Nr 58 Gdańsk, Siedlce ul. Skarpowa 3 80-145 Gdańsk 48 SIEDLCE , Kartuska od nr 39 do nr 103 [nieparzyste], Tarasy, Winnicka, Zagrodowa, Zakopiańska
93. Gimnazjum Nr 2 Gdańsk, Siedlce ul. Kartuska 32/34 80-104 Gdańsk 18 SIEDLCE , Bystrzycka, Chryzostoma Paska, Ciasna, Grota-Roweckiego, Jasna, Kartuska od nr 4 do nr 92 [parzyste] i od nr 5 do nr 37 [nieparzyste], Malczewskiego od nr 2 do nr 36 i od nr 101 do nr 151, Nidzicka, Notecka, Popradzka, Sowia, Sowińskiego, Wesoła
94. Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury Gdańsk, Siedlce ul.Powstańców Warszawskich 25 80-152 Gdańsk 18 SIEDLCE , Bema, Gierymskiego, Legnicka, Pankiewicza, Powstańców Warszawskich od nr 1 do nr 41 [nieparzyste]
Suchanino
95. Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych Gdańsk, Suchanino ul. Cygańska Góra 1 80-171 Gdańsk 48 SUCHANINO , Cygańska Góra, Taborowa
96. Gimnazjum Nr 29 Gdańsk, Suchanino ul. Beethovena 20 80-171 Gdańsk 48 SUCHANINO , Bacha, Beethovena od nr 1 do nr 76, Mozarta, Paganiniego, Powstańców Warszawskich od nr 45 do nr 53 [nieparzyste] i od nr 66 do nr 70 [parzyste], Wagnera
97. Gimnazjum Nr 29 Gdańsk, Suchanino ul. Beethovena 20 80-171 Gdańsk 48 SUCHANINO , Kamieńskiego, Noskowskiego
98. Szkoła Podstawowa Nr 42 Gdańsk, Suchanino ul. Czajkowskiego 1 80-169 Gdańsk 48 SUCHANINO , Czajkowskiego, Liszta, Paderewskiego
99. Szkoła Podstawowa Nr 42 Gdańsk, Suchanino ul. Czajkowskiego 1 80-169 Gdańsk 48 SUCHANINO , Kurpińskiego
100. Szkoła Podstawowa Nr 42 Gdańsk, Suchanino ul. Czajkowskiego 1 80-169 Gdańsk 48 SUCHANINO , Bacewicz, Beethovena od nr 77 do końca, Małcużyńskiego, Otwarta, Schuberta, Schumanna, Tylewskiego
Piecko-Migowo
101. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Gojawiczyńskiej 10 80-286 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Czubińskiego, Jaśkowa Dolina nr 130, 132 i 134, Myczkowskiego, Raciborskiego, Rondo Pana Cogito, Wileńska od nr 37 do nr 61 [nieparzyste] i od nr 44 do nr 62 [parzyste]
102. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Gojawiczyńskiej 10
80-286 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Nałkowskiej, Zabłockiego
103. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Gojawiczyńskiej 10 80-286 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Edisona, Fultona, Gojawiczyńskiej, Lema od nr 1 do nr 29, Morenowa, Nobla, Pascala, Pasteura, Piecewska od nr 2 do nr 20 [parzyste] oraz nr 1 i 9, Piekarnicza, Trzy Lipy, Volty
104. XX Liceum Ogólnokształcące Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Dobrowolskiego 6 80-286 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Arctowskiego, Dobrowolskiego, Kruczkowskiego, Magellana, Piecewska od nr 25 do końca, Rakoczego
105. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Marusarzówny 10
80-288 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Kolumba, Myśliwska od nr 20 do końca [parzyste] i od nr 23 do końca [nieparzyste], Widok
106. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Marusarzówny 10
80-288 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Amundsena, Burgaska, Cietrzewia, Głuszca, Królewskie Wzgórze, Myśliwskie Wzgórze
107. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Marusarzówny 10 80-288 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Marusarzówny, Morenowe Wzgórze, Zacna, Żylewicza
108. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Marusarzówny 10 80-288 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Kusocińskiego, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Wyrobka, Związku Jaszczurczego
109. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Marusarzówny 10 80-288 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Budapesztańska, Bulońska, Czecha, Szczodra, Wołkowyska
110. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o.o. Gdańsk, Piecki-Migowo ul. Jaśkowa Dolina 105
80-286 Gdańsk 44 PIECKI-MIGOWO , Belgradzka, Jaśkowa Dolina nr 101 i 105, Orańska, Warneńska
Aniołki
111. Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury Gdańsk, Siedlce ul. Powstańców Warszawskich 25 80-152 Gdańsk 18 ANIOŁKI , Dąbrowskiego, Dziekuć-Maleja, Focha, Giełguda, Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca, Kolonia Przybyszewskiego, Kozietulskiego, Płowce, Poniatowskiego, Powstańców Warszawskich od nr 12 do nr 46 [parzyste] i nr 52, Świdnicka, Wrocławska, Żołnierska
112. Szkoła Podstawowa Nr 15 Gdańsk, Aniołki ul. Smoluchowskiego 13 80-214 Gdańsk 6 ANIOŁKI , Aleja Zwycięstwa od nr 46 do nr 59, Chodowieckiego, Dantyszka, Dębinki, Dębowa, Kolejowa, Kopernika, Orzeszkowej, Plac Michalaka, Plac Zebrań Ludowych, Rondo Ofiar Katynia, Śniadeckich, Wronia
113. Szkoła Podstawowa Nr 15 Gdańsk, Aniołki ul. Smoluchowskiego 13 80-214 Gdańsk 6 ANIOŁKI , Aleja Hallera od nr 1 do nr 15 [nieparzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 1 do nr 15 i od nr 33 do nr 45, Fahrenheita, Hoene-Wrońskiego, Skłodowskiej-Curie, Smoluchowskiego, Towarowa, Traugutta od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 14 [parzyste], Trubadurów, Tuwima
Młyniska
114. Szkoła Podstawowa Nr 69 Gdańsk, Młyniska ul. Zielony Trójkąt 1 80-869 Gdańsk 50 MŁYNISKA , Marynarki Polskiej od nr 132 do nr 150, Reja od nr 23 do końca, Zielony Trójkąt
115. Szkoła Podstawowa Nr 69 Gdańsk, Młyniska ul. Zielony Trójkąt 1 80-869 Gdańsk 50 MŁYNISKA , Chwaszczyńska, Jana z Kolna od nr 31 do końca, Marynarki Polskiej od nr 151 do końca, Na Ostrowiu, Okrąg, Swojska, Twarda
Brętowo
116. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24 Gdańsk, Brętowo ul. Leśna Góra 2 80-281 Gdańsk 44 BRĘTOWO , Góralska, Podkarpacka
117. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24 Gdańsk, Brętowo ul. Leśna Góra 2 80-281 Gdańsk 44 BRĘTOWO , Leśna Góra, Mazowiecka, Niedźwiednik, Ogrodowa, Słowackiego od nr 83 do nr 155 [nieparzyste] i od nr 92 do nr 130 [parzyste]
118. Szkoły im. Św. Jana de La Salle Gdańsk, Brętowo ul. Słowackiego 101 80-281 Gdańsk 44 BRĘTOWO , Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia, Górzysta, Herlinga-Grudzińskiego, Karskiego, Matemblewska, Nowiec, Potokowa, Tischnera, Waldorffa, Wichrowe Wzgórze, Zielone Wzgórze
Wrzeszcz Górny
119. Szkoła Podstawowa Nr 27 Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Srebrniki 10 80-282 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Aleja Żołnierzy Wyklętych, Chrzanowskiego od nr 1 do nr 14, Leśny Stok, Makuszyńskiego, Ostrowskiej, Partyzantów od nr 73 do końca, Reymonta, Rodzinna, Srebrniki, Trawki, Zubrzyckiego
120. Szkoła Podstawowa Nr 39 Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Obywatelska 1 80-259 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Aleja Grunwaldzka od nr 136 do nr 192 [parzyste] i od nr 143 do nr 201 [nieparzyste], Ceglana, Czarna, Dekerta, Gomulickiego, Jesionowa od nr 1 do nr 10, Kolejarzy, Kołłątaja, Małachowskiego, Miedziana, Obywatelska, Partyzantów od nr 49 do nr 71 [nieparzyste], Słowackiego od nr 59 do nr 81 [nieparzyste], Staszica, Syrokomli, Wincentego Pola
121. Szkoła Podstawowa Nr 39 Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Obywatelska 1 80-259 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Słowackiego od nr 1 do nr 57 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 90 [parzyste], Białoszewskiego, Hemara, Norwida, Słonimskiego, Stachury
122. III Liceum Ogólnokształcące Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Barokowa, Batorego od nr 28 do końca, Gotycka, Partyzantów od nr 36 do nr 72 [parzyste], Podleśna, Renesansowa, Romańska, Secesyjna, Topolowa, Współczesna, Zabytkowa
123. Szkoła Podstawowa Nr 45 Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Matki Polki 3A 80-251 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Aleja Grunwaldzka od nr 83 do nr 141 [nieparzyste], Batorego od nr 1 do nr 27, Brzozowa, Dmowskiego, Klonowa, Matki Polki, Lendziona, Partyzantów od nr 2 do nr 34 [parzyste], Sosnowa
124. Zarząd Dróg i Zieleni Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Partyzantów 36 80-254 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Aleja Grunwaldzka od nr 82 do nr 134 [parzyste], De Gaulle'a, Jesionowa od nr 11 do końca, Partyzantów od nr 1 do nr 47 [nieparzyste]
125. Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Jaśkowa Dolina 2 80-252 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Aleja Grunwaldzka od nr 24 do nr 78 [parzyste], Do Studzienki od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 8 [parzyste], Jaśkowa Dolina od nr 1 do nr 12, Matejki od nr 6 do nr 17, Pniewskiego, Politechniczna od nr 5 do nr 14, Sienkiewicza, Sobótki od nr 1 do nr 4 i od nr 21 do końca
126. Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Jaśkowa Dolina 31 80-286 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Akacjowa, Brożka, Falista, Jaśkowa Dolina od nr 13 do końca [bez nr 101, 105, 130, 132 i 134], Kossaka, Migowska, Na Wzgórzu, Pawłowskiego, Romera, Sobótki od nr 5 do nr 20
127. Gimnazjum Nr 26 Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Traugutta 92 80-226 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Do Studzienki od nr 10 do końca [parzyste] i od nr 17 do końca [nieparzyste], Fiszera, Matejki od nr 1 do nr 5 i od nr 18 do końca, Pileckiego, Traugutta od nr 66 do nr 102 [parzyste] i od nr 91 do nr 121 [nieparzyste], Wassowskiego
128. Pomorskie Szkoły Rzemiosł Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Sobieskiego 90 80-216 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Grodzieńska, Jarowa, Kręta, Siedlicka, Sobieskiego, Suwalska, Traugutta od nr 16 do nr 64 [parzyste] i od nr 31 do nr 89 [ nieparzyste], Wileńska od nr 1 do nr 35 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste]
129. Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "CONRADINUM" Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Piramowicza 1/2 80-218 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Aleja Grunwaldzka od nr 1 do nr 23 i nr 25, Aleja Hallera od nr 2 do nr 8 [parzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 16/17 do nr 32, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka, Konarskiego, Łukasiewicza, Miszewskiego nr 17 i 18, Narutowicza, Olszewskiego, Piramowicza, Politechniczna od nr 1 do nr 4 i od nr 15 do końca, Puszkina, Uphagena, Własna Strzecha, Wróblewskiego
130. Szkoła Podstawowa Nr 17 Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Czarnieckiego 2 80-239 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Aleja Grunwaldzka od nr 31 do nr 81 [nieparzyste], Czarnieckiego, Konopnickiej, Miszewskiego [bez nr 17 i 18], Skwer Walentynowicz, Waryńskiego od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca, Zator Przytockiego
Wrzeszcz Dolny
131. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny al. Hallera 16/18 80-426 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Aleja Hallera od nr 10 do nr 84 [parzyste] i od nr 17 do nr 109 [nieparzyste], Leczkowa, Poprzeczna, Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10
132. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny al. Hallera 16/18
80-426 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Dzielna, Kliniczna, Kochanowskiego od nr 1 do nr 78, Lengnicha, Okrzei, Reja od nr 9 do nr 22
133.WINDA - Gdański Archipelag Kultury Gdańsk, Wrzeszcz Dolny ul. Racławicka 17 80-406 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Klonowicza od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kochanowskiego od nr 79 do końca, Mickiewicza od nr 22 do końca, Modrzewskiego, Plac O' Rourke, Racławicka
134. Szkoła Podstawowa Nr 52 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny ul. Kościuszki 111 80-427 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Aleja Hallera od nr 111 do nr 131 [nieparzyste], Kościuszki od nr 73 do końca [nieparzyste] i od nr 80 do końca [parzyste], Manifestu Połanieckiego, Ostroroga, Sochaczewska
135. Szkoła Podstawowa Nr 52 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny ul. Kościuszki 111 80-427 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Aleja Hallera od nr 122 do nr 140 [parzyste] i od nr 133 do nr 209 [nieparzyste], Baczyńskiego od nr 1 do nr 5, Deotymy, Dźwigowa, Górnicza, Grudziądzka, Klonowicza od nr 40 do nr 46 [parzyste], Koksowa, Kopalniana, Lwowska, Pstrowskiego, Strakowskiego, Zygmunta Augusta, Żywiecka
136. Gimnazjum Nr 12 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny ul. Wrzeszczańska 29 80-409 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Baczyńskiego od nr 6 do końca, Bohomolca, Daliowa, Grzegorza z Sanoka, Klonowicza od nr 37 do końca [nieparzyste] i od nr 48 do końca [parzyste], Kolonia Uroda, Kolonia Żeńcy, Konwalii, Małoogrodowa, Modrzewiowa, Winogronowa, Wrzeszczańska, Zaścianek, Żniwna
137. Szkoła Podstawowa Nr 24 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny ul. Lilli Wenedy 19 80-419 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Aleja Hallera od nr 86 do nr 120 [parzyste], Chrobrego od nr 1 do końca [nieparzyste], Dubois, Lilli Wenedy, Zbyszka z Bogdańca
138. Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa Gdańsk, Wrzeszcz Dolny al. Legionów 3 80-441 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Chrobrego od nr 2 do końca [parzyste], Kubacza, Mickiewicza od nr 1 do nr 21, Mierosławskiego, Plac Komorowskiego, Próżna, Saperów, Wyspiańskiego od nr 11 do końca
139. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Gdańsk, Wrzeszcz Dolny al. Legionów 7 80-441 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Aldony, Grażyny, Konrada Wallenroda, Lelewela
140. Szkoła Podstawowa Nr 49 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny al. Legionów 11 80-441 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Aleja Legionów, Fredry, Kościuszki od nr 40 do nr 78 [parzyste] i od nr 61 do nr 71 [nieparzyste], Kraszewskiego, Krzemienieckiej, Niemcewicza, Plac Wybickiego, Prusa
141. XIX Liceum Ogólnokształcące Gdańsk, Wrzeszcz Dolny ul. Pestalozziego 11/13 80-445 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Gołębia, Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 49 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kunickiego, Nad Stawem, Pestalozziego
142. II Liceum Ogólnokształcące Gdańsk, Wrzeszcz Dolny ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Biała, Danusi, Wajdeloty, Waryńskiego od nr 9 do nr 39, Zawiszy Czarnego
Strzyża
143. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Gdańsk, Strzyża ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8 80-271 Gdańsk 6 STRZYŻA , Arciszewskiego, Chrzanowskiego od nr 15 do końca, Gomółki, Hubala od nr 1 do nr 53, Kiepury, Kmieca, Kolberga, Lindego, Ludowa, Rolna, Różyckiego, Skwer Gałuszki, Sygietyńskiego
144. Rada Dzielnicy Strzyża Gdańsk, Strzyża ul. Sychty 12/14 80-276 Gdańsk 6 STRZYŻA , Aleja Wojska Polskiego od nr 8 do nr 32 [parzyste], Karłowicza, Kisielewskiego, Lipińskiego, Plac Piłsudskiego, Skwer Kolbergera, Sychty, Szymanowskiego, Zamenhofa, Żeleńskiego
145. Państwowe Szkoły Budownictwa Gdańsk, Strzyża al. Grunwaldzka 238 80-266 Gdańsk 6 STRZYŻA , Aleja Grunwaldzka od nr 203 do nr 244, Aleja Wojska Polskiego od nr 5 do końca [nieparzyste], Chopina od nr 1 do nr 34, Moniuszki, Nowowiejskiego, Wita Stwosza od nr 75 do końca [nieparzyste]
146. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Gdańsk, Strzyża ul. Wilka-Krzyżanowskiego 6 80-271 Gdańsk 6 STRZYŻA , Aleja Wojska Polskiego od nr 40 do końca [parzyste], Chopina od nr 35 do końca, Fitelberga, Glinki, Hubala od nr 54 do końca, Plac Maczka, Wilka-Krzyżanowskiego, Wita Stwosza od nr 106 do końca [parzyste], Żeglarska
Zaspa Rozstaje
147. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12 Gdańsk, Zaspa Rozstaje ul. Burzyńskiego 10 80-462 Gdańsk 22 ZASPA ROZSTAJE , Drzewieckiego, Leszczyńskich, Żwirki i Wigury od nr 5 do końca
148. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12 Gdańsk, Zaspa Rozstaje ul. Burzyńskiego 10 80-462 Gdańsk 22 ZASPA ROZSTAJE , Burzyńskiego
149. Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA z Przedszkolem Gdańsk, Zaspa Rozstaje ul. Ciołkowskiego 10
80-463 Gdańsk 22 ZASPA ROZSTAJE , Ciołkowskiego, Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 3
150. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 Gdańsk, Zaspa Rozstaje ul. Meissnera 9 80-462 Gdańsk 22 ZASPA ROZSTAJE , Meissnera
151. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 Gdańsk, Zaspa Rozstaje ul. Meissnera 9 80-462 Gdańsk 22 ZASPA ROZSTAJE , Aleja Jana Pawła II od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 50 [parzyste], Plac Trzeciego Tysiąclecia
152. Klub "Szafir" Gdańsk, Zaspa Rozstaje ul. Kombatantów 4 80-464 Gdańsk 22 ZASPA ROZSTAJE , Budziszów, Dygasińskiego, Jeżewskiego, Kombatantów, Korczaka, Majewskich, Necla, Polonii Gdańskiej, Powstańców Wielkopolskich, Wieczorkiewicza
Zaspa Młyniec
153. XV Liceum Ogólnokształcące Gdańsk, Zaspa Młyniec ul. Pilotów 7 80-460 Gdańsk 22 ZASPA MŁYNIEC , Pilotów od nr 1 do nr 12
154. XV Liceum Ogólnokształcące Gdańsk, Zaspa Młyniec ul. Pilotów 7 80-460 Gdańsk 22 ZASPA MŁYNIEC , Braci Lewoniewskich, Pilotów od nr 13 do końca
155. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13 Gdańsk, Zaspa Młyniec ul. Startowa 9 80-461 Gdańsk 22 ZASPA MŁYNIEC , Startowa od nr 1 do nr 15
156. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13 Gdańsk, Zaspa Młyniec ul. Startowa 9 80-461 Gdańsk 22 ZASPA MŁYNIEC , Startowa od nr 17 do końca
157. Przedszkole Nr 86 Gdańsk, Zaspa Młyniec ul. Dywizjonu 303 nr 27 80-462 Gdańsk 22 ZASPA MŁYNIEC , Dywizjonu 303, Aleja Jana Pawła II od nr 2 do nr 6 [parzyste]
158. Przedszkole Nr 86 Gdańsk, Zaspa Młyniec ul. Dywizjonu 303 nr 27 80-462 Gdańsk 22 ZASPA MŁYNIEC , Bajana, Hynka, Nagórskiego, Skarżyńskiego
Przymorze Wielkie
159. Szkoła Podstawowa Nr 80 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Opolska 9 80-395 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do nr 9 [nieparzyste]
160. Szkoła Podstawowa Nr 80 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Opolska 9 80-395 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Aleja Rzeczypospolitej od nr 11 do nr 13 [nieparzyste], Kołobrzeska od nr 46 do nr 54 [parzyste], Opolska
161. Szkoła Podstawowa Nr 79 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Kołobrzeska 49 80-391 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Chłopska od nr 2 do nr 18 [parzyste], Kołobrzeska od nr 45 do nr 53 [nieparzyste]
162. Szkoła Podstawowa Nr 79 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Kołobrzeska 49 80-391 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Kołobrzeska nr 42 i 44 oraz od nr 55 do nr 65 [nieparzyste]
163. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Kołobrzeska 75
80-396 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Kołobrzeska nr 67, Obrońców Wybrzeża od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 2 do nr 6 [parzyste]
164. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Kołobrzeska 75 80-396 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Kołobrzeska od nr 69 do końca [nieparzyste], Obrońców Wybrzeża od nr 8 do końca [parzyste]
165. Ogólnokształcące Szkoły Sportowe Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Kołobrzeska 77 80-396 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Kołobrzeska od nr 56 do końca [parzyste], Olsztyńska
166. Zespół Szkół Zawodowych Nr 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Dąbrowszczaków 35 80-365 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Czarny Dwór, Dąbrowszczaków od nr 30 do końca, Jelitkowski Dwór, Wika-Czarnowskiego
167. Szkoła Podstawowa Nr 44 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Jagiellońska 24 80-366 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Jagiellońska od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 30 do końca [parzyste]
168. Gimnazjum Nr 19 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Jagiellońska 5 80-371 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Dąbrowszczaków od nr 1 do nr 6, Piastowska od nr 90 do nr 108 [bez nr 100] [parzyste]
169. Gimnazjum Nr 19 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Jagiellońska 5 80-371 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Chłopska od nr 26 do nr 46 [parzyste], Dąbrowszczaków od nr 7 do nr 29, Piastowska nr 100
170. Szkoła Podstawowa Nr 76 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Jagiellońska 14 80-371 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Chłopska od nr 20 do nr 24 [parzyste], Jagiellońska nr 10 A-F
171. Szkoła Podstawowa Nr 76 Gdańsk, Przymorze Wielkie ul. Jagiellońska 14 80-371 Gdańsk 53 PRZYMORZE WIELKIE , Jagiellońska od nr 2 do nr 8 [parzyste], nr 10 G-M oraz od nr 12 do nr 28 [parzyste]
Przymorze Małe
172. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych Gdańsk, Przymorze Małe ul. Czerwony Dwór 21 80-376 Gdańsk 53 PRZYMORZE MAŁE , Bydgoska, Bzowa, Chłopska od nr 25 do nr 53 [nieparzyste], Chociszewskiego, Czerwony Dwór, Kętrzyńskiego
173. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11 Gdańsk, Przymorze Małe ul. Czerwony Dwór 21 80-376 Gdańsk 53 PRZYMORZE MAŁE , Krzywoustego, Leszka Białego, Obotrycka, Piastowska od nr 19 do nr 107 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 88 [parzyste], Poznańska, Rzepichy
174. Gimnazjum Nr 20 Gdańsk, Przymorze Małe ul. Zgody II 6 80-380 Gdańsk 53 PRZYMORZE MAŁE , Beniowskiego, Bora-Komorowskiego, Droszyńskiego, Kupały, Lęborska, Morawska, Mściwoja II, Sambora, Słowiańska, Subisława od nr 1 do nr 18, Świętopełka, Ziemowita
175. Gimnazjum Nr 20 Gdańsk, Przymorze Małe ul. Zgody II 6 80-380 Gdańsk 53 PRZYMORZE MAŁE , Chłopska od nr 1 do nr 23 [nieparzyste], Darłowska, Fromborska, Majdera, Plac Najświętszej Maryi Panny, Śląska, Tolkmicka, Władysławowska, Zgody I, Zgody II
176. Osiedlowy Dom Kultury PSM "Kolejarz" Gdańsk, Przymorze Małe ul. Kołobrzeska 25E 80-390 Gdańsk 53 PRZYMORZE MAŁE , Aleja Rzeczypospolitej od nr 2 do nr 8 [parzyste], Kołobrzeska od nr 1 do nr 43 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 40 [parzyste], Krynicka, Solikowskiego
177. Szkoła Podstawowa Nr 46 Gdańsk, Przymorze Małe ul. Arkońska 17 80-387 Gdańsk 53 PRZYMORZE MAŁE , Arkońska, Malborska, Pucka, Słupska, Szczecińska
Matarnia
178, Szkoła Podstawowa Nr 82 Gdańsk, Matarnia ul. Radarowa 26 80-298 Gdańsk 16 MATARNIA , Agrarna, Astronautów, Azymutalna, Budowlanych od nr 33 do końca [nieparzyste] i od nr 44 do końca [parzyste], Dedala, Elewów, Ikara, Internetowa, Jesienna, Kadetów, Klukowska, Podchorążych, Radarowa, Radiowa, Satelitarna, Sąsiedzka, Słowackiego od nr 142 do końca [parzyste] i od nr 159 do końca [nieparzyste], Spadochroniarzy, Synów Pułku, Szybowcowa, Śmigłowa, Teleskopowa, Telewizyjna, Wiłkomirskiego, Wojnarskiego, Zenitowa
179. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23 Gdańsk, Matarnia ul. Słabego 6 80-298 Gdańsk 16 MATARNIA , Cytrowa, Harfowa, Lirowa, Lutniowa, Słabego, Słowackiego od nr 132 do nr 140 [parzyste], Wiolinowa, Złota Karczma
Kokoszki
180. Szkoła Podstawowa Nr 83 Gdańsk, Kokoszki ul. Stokłosy 1 80-298 Gdańsk 16 KOKOSZKI , Azaliowa, Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska, Biologiczna, Borska, Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste], Bysewska, Cementowa, Choczewska, Czaplewska, Dojazdowa, Fabryczna, Fundamentowa, Geodetów, Gostyńska od nr 1 do nr 24, Grzybowa, Instalatorów, Inżynierska, Irysowa, Jaśminowy Stok
181. Szkoła Podstawowa Nr 83 Gdańsk, Kokoszki ul. Stokłosy 1 80-298 Gdańsk 16 KOKOSZKI , Kartuska od nr 449 do końca [nieparzyste] i od nr 476 do końca [parzyste], Kosmonautów, Leźnieńska, Lubczykowa, Maciejkowa, Maszynowa, Metalowców, Miechucińska, Mirachowska, Montażystów, Nagietkowa, Nowatorów, Okólna, Osiedlowa, Przyrodników, Rakietowa, Rozwojowa, Różany Stok, Sianowska, Smęgorzyńska, Snycerzy, Stokłosy, Storczykowa, Swarzewska, Szafranowa, Św. Brata Alberta, Transportowców, Wrześniowa, Zbąszyńska, Zbieżna, Żukowska
182. Szkoła Podstawowa Nr 84 Gdańsk, Kokoszki ul. Otomińska 72 80-178 Gdańsk 16 KOKOSZKI , Bieszkowicka, Borówkowa, Chabrowa, Charzykowska, Czeremchowa, Czerwcowa, Egiertowska, Gołuńska, Goplańska, Gostyńska od nr 25 do końca, Kalinowa, Karlikowska, Karsińska, Kartuska od nr 411 do nr 447 [nieparzyste] i od nr 444 do nr 474 [parzyste], Kiszewska, Kminkowa, Kolbudzka, Kortowska, Kwietniowa
183. Szkoła Podstawowa Nr 84 Gdańsk, Kokoszki ul. Otomińska 72 80-178 Gdańsk 16 KOKOSZKI , Lipcowa, Lipuska, Lublewska, Łagowska, Łapalicka, Łapińska, Macierzankowa, Malinowa, Mamuszki, Marcowa, Mezowska, Niegocińska, Otomińska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rokitnikowa, Rumiankowa, Sierakowicka, Sierpniowa, Somińska, Sudomska, Sulmińska, Tuchomska, Tymiankowa, Wdzydzka, Węsierska, Widlińska, Wiecka, Wielewska, Wiosenna
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
184. Szkoła Podstawowa Nr 60 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia ul. Chłopska 64 80-350 Gdańsk 5 ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA , Pomorska od nr 22 do nr 93
185. Szkoła Podstawowa Nr 60 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia ul. Chłopska 64 80-350 Gdańsk 5 ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA , Bałtycka, Chłopska od nr 48 do nr 72 [parzyste] i nr 65, Jantarowa od nr 1 do nr 15, Kapliczna, Lecha, Mieszka I, Morska, Nadmorska, Piastowska od nr 109 do końca, Tysiąclecia, Wypoczynkowa
186. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7 Gdańsk, Wejhera ul. Orłowska 13 80-347 Gdańsk 5 ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA , Błękitna, Bursztynowa, Gospody od nr 1 do końca [nieparzyste], Husytów, Jelitkowska, Orłowska od nr 1 do nr 7, Plac Dwóch Miast
187. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7 Gdańsk, Wejhera ul. Orłowska 13 80-347 Gdańsk 5 ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA , Helska, Orłowska od nr 8 do końca, Wejhera
188. Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących Gdańsk, Żabianka ul. Subisława 22 80-354 Gdańsk 5 ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA , Pelplińska, Plac Wyszyńskiego, Pomorska od nr 8 do nr 13, Subisława od nr 19 do końca
189. Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących Gdańsk, Żabianka ul. Subisława 22 80-354 Gdańsk 5 ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA , Pomorska od nr 14 do nr 21 i od nr 94 do końca
190. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8 Gdańsk, Żabianka ul. Szyprów 3 80-335 Gdańsk 5 ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA , Gospody od nr 2 do końca [parzyste], Szyprów
191. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8 Gdańsk, Żabianka ul. Szyprów 3 80-335 Gdańsk 5 ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA , Gdyńska, Rybacka, Sztormowa
Oliwa
192. Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych Gdańsk, Oliwa ul. Czyżewskiego 31 80-336 Gdańsk 5 OLIWA , Aleja Grunwaldzka od nr 593 do nr 615 [nieparzyste] i od nr 602 do nr 612 [parzyste], Bobrowa, Czyżewskiego od nr 20 do końca, Jelenia, Nadwodna, Sobolowa, Zajęcza, Żubrowa
193. RSM "BUDOWLANI" Klub Osiedlowy AD-REM Gdańsk, Oliwa ul. Czyżewskiego 12 80-336 Gdańsk 5 OLIWA , Czyżewskiego od nr 1 do nr 19, Gdańca, Karpacka, Sarnia, Tatrzańska
194. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu Gdańsk, Oliwa ul. Czyżewskiego 30A 80-336 Gdańsk 5 OLIWA , Aleja Grunwaldzka od nr 539 do nr 591 [nieparzyste] i od nr 578 do nr 600 [parzyste], Bitwy Oliwskiej, Dickmana, Górskiego, Pomorska od nr 1 do nr 7
195. Szkoła Podstawowa Nr 23 Gdańsk, Oliwa ul. Opacka 7 80-330 Gdańsk 5 OLIWA , Bytowska, Karwieńska, Kościerska, Kwietna, Leśna, Liczmańskiego, Opacka, Podhalańska, Słoneczna, Spacerowa od nr 1 do nr 18, Stary Rynek Oliwski, Świerkowa
196. Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata Gdańsk, Oliwa ul. Cystersów 13 80-330 Gdańsk 5 OLIWA , Aleja Grunwaldzka od nr 505 do nr 537 [nieparzyste] i od nr 516 do nr 534 [parzyste], Ceynowy, Cystersów, Flisacka, Hołdu Pruskiego, Kanapariusza, Majkowskiego, Nowickiego, Obrońców Westerplatte, Opata Rybińskiego, Piastowska od nr 1 do nr 18, Plac Dworcowy, Plac Inwalidów Wojennych, Poczty Gdańskiej, Schopenhauera
197. V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk, Oliwa ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 5 OLIWA , Asnyka, Derdowskiego od nr 1 do nr 4 i od nr 26 do końca, Grottgera od nr 1 do nr 3A i od nr 26 do końca, Polanki od nr 1 do nr 26 i od nr 125 do nr 136, Wita Stwosza od nr 1 do nr 13 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 16A [parzyste], Witkiewicza , Żeromskiego
198. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 17 z klasami sportowymi Gdańsk, Oliwa ul. Wąsowicza 30
80-318 Gdańsk 5 OLIWA , Aleja Grunwaldzka od nr 463 do nr 503 [nieparzyste] i od nr 470 do nr 504 [parzyste], Derdowskiego od nr 5 do nr 25, Drzymały, Husa, Kaprów, Kaszubska, Kręckiego, Miraua, Wąsowicza
199. Zespół Szkół Specjalnych Nr 2Gdańsk, Oliwa ul. Wita Stwosza 23 80-312 Gdańsk 5 OLIWA , Grottgera od nr 4 do nr 25, Kasprowicza, Noakowskiego, Orkana, Polanki od nr 27 do nr 39 i od nr 122 do nr 124, Tetmajera, Wita Stwosza od nr 15 do nr 31/37 [nieparzyste] i od nr 18 do nr 44 [parzyste], Zacisze
200. Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Gdański Gdańsk, Oliwa ul. Bażyńskiego 6 80-309 Gdańsk 5 OLIWA , Abrahama od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, Aleja Grunwaldzka od nr 250 do nr 272 [parzyste] i od nr 295 do nr 419 [nieparzyste], Bażyńskiego, Jasia i Małgosi, Kubusia Puchatka, Milewskiego, Polanki od nr 40 do nr 58 oraz od nr 119 do nr 121, Wita Stwosza od nr 53 do nr 63 i nr 73 [nieparzyste] i od nr 46 do nr 58 [parzyste]
VII Dwór
201. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z Klasami Sportowymi Gdańsk, VII Dwór ul. VII Dwór 6
80-301 Gdańsk 5 VII DWÓR , Abrahama od nr 11 do nr 55, Bukowskiego, Mehoffera, Michałowskiego, Norblina, Orłowskiego, Potyrały, Rodakowskiego, Rylkego, Sośnickiego
202. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z Klasami Sportowymi Gdańsk, VII Dwór ul. VII Dwór 6
80-301 Gdańsk 5 VII DWÓR , Bellinga, Chełmońskiego, Czarnowskiego, Doroszewskiego, Drożyny, Głogowska, Gryglewskiego, Krasnoludków, Kurzyńskiego, Macierzy Szkolnej w Gdańsku, Ogryczaków, Paneckiego, Polanki od nr 59 do nr 118, Siemiradzkiego, VII Dwór, Wita Stwosza nr 62A i od nr 96 do nr 104 [parzyste]
Osowa
203. Szkoła Podstawowa Nr 81 Gdańsk, Osowa ul. Siedleckiego 14 80-299 Gdańsk 24 OSOWA , Afrodyty, Andromedy, Antygony, Ateny, Balcerskiego, Barniewicka, Biwakowa, Borchardta, Bukowa, Centaura, Cerery, Chełmińska, Chirona, Chojnicka, Cumowników, Daru Pomorza, Drawska, Gajowa, Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska, Gryfa Pomorskiego, Heliosa, Herosa, Hestii, Iławska, Izydy, Jowisza, Junony od nr 1 do nr 11 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 18 [parzyste], Juraty
204. Szkoła Podstawowa Nr 81 Gdańsk, Osowa ul. Siedleckiego 14 80-299 Gdańsk 24 OSOWA , Kielnieńska od nr 46 do końca [parzyste] i od nr 61 do końca [nieparzyste], Komandorska, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca, Krajeńska, Kruszwicka, Kwiatkowskiego, Kwidzyńska, Ledy, Letniskowa, Maciejewicza, Merkurego, Minerwy, Mirandy, Myśliborska, Nawigatorów, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nowa, Nowy Świat
205. Szkoła Podstawowa Nr 81 Gdańsk, Osowa ul. Siedleckiego 14 80-299 Gdańsk 24 OSOWA , Odyseusza, Okrętowa, Oriona, Otago, Ozyrysa, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Pegaza, Penelopy, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza, Rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sołdka, Sopocka, Sportowa, Strzelca, Szafera, Szalupowa, Teligi, Temidy, Trapowa, Urana, Victorii, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Woźnicy, Zaruskiego, Zatokowa, Zeusa, Złotowska
206. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Gdańsk, Osowa ul. Wodnika 57 80-299 Gdańsk 24 OSOWA , Achillesa, Akteona, Ariadny, Artemidy, Astronomów, Bereniki, Bliźniąt, Cefeusza, Delfina, Diany, Dionizosa, Eurydyki, Feniksa, Flory, Galaktyczna, Heleny, Herkulesa, Hermesa, Hery, Homera, Horacego, Jednorożca, Jutrzenki
207. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Gdańsk, Osowa ul. Wodnika 57 80-299 Gdańsk 24 OSOWA , Junony nr 31 i 33 oraz od nr 54 do nr 94 [parzyste], Kasjopei, Keplera, Kielnieńska od nr 1 do nr 59 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 44 [parzyste], Komety, Marsa, Meteorytowa, Międzygwiezdna, Nike, Orfeusza, Osowski Zakątek, Zielony Zakątek, Owczarnia, Parysa, Perseusza, Plac Św. Jana Apostoła, Spacerowa od nr 46 do końca, Syriusza, Tezeusza, Wegi, Wodnika, Wolarza
Szpitale, więzienia, areszty śledcze...
208. Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" Gdańsk, Stogi ul. Hoża 4 80-628 Gdańsk 8 STOGI , Hoża nr 4
209. Zakład Karny Gdańsk, Przeróbka ul. Siennicka 23 80-705 Gdańsk 50 PRZERÓBKA , Siennicka nr 23
210. Areszt Śledczy Gdańsk, Śródmieście ul. Kurkowa 12 80-803 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Kurkowa nr 12
211. COPERNICUS PL Sp. z o.o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, Śródmieście ul. Nowe Ogrody 1/6 80-803 Gdańsk 50 ŚRÓDMIEŚCIE , Nowe Ogrody nr 1/6
212. SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Gdańsku, NZOZ Pomorskie Centrum Toksykologii Gdańsk, Siedlce ul. Kartuska 4/6 80-104 Gdańsk 18 SIEDLCE , Kartuska nr 4/6
213. COPERNICUS PL Sp. z o.o. Szpital im. Mikołaja Kopernika Gdańsk, Siedlce ul. Powstańców Warszawskich 1/2 80-152 Gdańsk 18 SIEDLCE , Powstańców Warszawskich nr 1/2
214. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Gdańsk, Aniołki ul. Smoluchowskiego 17 80-211 Gdańsk 6 ANIOŁKI , Dębinki nr 7, Smoluchowskiego nr 17
215. Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy Sp. z o.o. Gdańsk, Aniołki ul. Smoluchowskiego 18 80-214 Gdańsk 6 ANIOŁKI , Smoluchowskiego nr 18
216. Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza Gdańsk, Wrzeszcz Górny ul. Srebrniki 17 80-282 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Srebrniki nr 17
217. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Gdańsk, Wrzeszcz Górny al. Zwycięstwa 30 80-219 Gdańsk 6 WRZESZCZ GÓRNY , Aleja Zwycięstwa nr 30
218. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Gdańsk, Wrzeszcz Dolny ul. Kliniczna 1A 80-402 Gdańsk 6 WRZESZCZ DOLNY , Kliniczna nr 1A
219. COPERNICUS PL Sp. z o.o. Szpital Św. Wojciecha Gdańsk, Zaspa Rozstaje al. Jana Pawła II 50 80-462 Gdańsk 22 ZASPA ROZSTAJE , Aleja Jana Pawła II nr 50
220. Stowarzyszenie Domu Opieki "Złota Jesień" Gdańsk, Zaspa Młyniec ul. Hynka 12 80-465 Gdańsk 22 ZASPA MŁYNIEC , Hynka nr 12
221. Centrum Pomocowe Caritas im. Jana Pawła II Gdańsk, Przymorze Małe ul. Fromborska 24 80-389 Gdańsk 53 PRZYMORZE MAŁE , Fromborska nr 24
222. Stowarzyszenie MONAR Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Gdańsku Gdańsk, Matarnia ul. Agrarna 2 80-298 Gdańsk 16 MATARNIA , Agrarna nr 2
223. Dom Pomocy Społecznej Gdańsk, Oliwa ul. Polanki 121 80-308 Gdańsk 5 OLIWA , Polanki nr 121
224. 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ Gdańsk, VII Dwór ul. Polanki 117 80-308 Gdańsk 5 VII DWÓR , Polanki nr 117
225. Dom Studencki Nr 3 Gdańsk, Wrzes
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?