PGE EKSTRALIGA 2021:
Unia Leszno:
Emil Sajfutdinow, Jason Doyle, Jaimon Lidsey, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Szymon Szlauderbach, Damian Ratajczak, Kacper Pludra, Krzysztof Sadurski, Hubert Ścibak
Stal Gorzów:
Martin Vaculik, Anders Thomsen, Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak, Marcus Birkemose, Linus Sundstroem, Rafał Karczmarz, Kamil Pytlewski, Wiktor Jasiński, Mateusz Bartkowiak, Kamil Nowacki
Sparta Wrocław:
Artiom Łaguta, Tai Woffinden, Daniel Bewley, Maciej Janowski, Gleb Czugunow, Bartosz Curzytek, Michał Curzytek, Przemysław Liszka, Mateusz Panicz
Falubaz Zielona Góra:
Matej Zagar, Max Fricke, Jan Kvech, Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz, Mateusz Tonder, Damian Pawliczak, Nile Tufft, Fabian Ragus, Jakub Osyczka
Włókniarz Częstochowa:
Leon Madsen, Fredrik Lindgren, Jonas Jeppesen, Bartosz Smektała, Kacper Woryna, Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki, Jakub Martyniak, Patryk Kowalik, Bartłomiej Kowalski
Motor Lublin:
Grigorij Łaguta, Mikkel Michelsen, Jarosław Hampel, Dominik Kubera, Krzysztof Buczkowski, Mateusz Cierniak, Wiktor Lampart, Mark Karion, Wiktor Firmuga, Kacper Gosik, Jakub Banucha, Radosław Pyrchla, Jan Rachubik, Jakub Szpytma, Maksymilian Śledź
GKM Grudziądz:
Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre, Przemysław Pawlicki, Krzysztof Kasprzak, Norbert Krakowiak, Roman Lachbaum, Damian Lotarski, Kacper Łobodziński, Denis Zieliński
Apator Toruń:
Jack Holder, Chris Holder, Robert Lambert, Adrian Miedziński, Paweł Przedpełski, Tobiasz Musielak, Karol Żupiński, Kamil Marciniec, Krzysztof Lewandowski, Paweł Łaguta,Aleks Rydlewski, Jakub Janik, Justin Stolp
E-WINNER I LIGA:
Polonia Bydgoszcz:
Grzegorz Zengota, Andreas Lyager, David Bellego, Adrian Gała, Wadim Tarasienko, Dimitri Berge, Josh Grajczonek, Brayden McGuinness, Mateusz Błażykowski, Nikodem Bartoch, Wikotr Przyjemski, Hubert Gąsior.
Wybrzeże Gdańsk:
Krystian Pieszczek, Wiktor Kułakow, Jakub Jamróg, Rasmus Jensen, Michał Gruchalski, Lukas Fienhage, Drew Kemp, Aleksandr Kajbuszew, Alan Szczotka, Piotr Gryszpiński, Amadeusz Szulist.
Unia Tarnów:
Niels Kristian Iversen, Rohan Tungate, Paweł Miesiąc, Kim Nilsson, Ernest Koza, Artur Mroczka, Mateusz Gzyl, Przemysław Konieczny, Dawid Rempała, Piotr Świercz, Patryk Zieliński
ROW Rybnik:
Michael Jepsen Jensen, Vaclav Milik, Rune Holta, Kacper Gomólski, Wiktor Trofimow, Siergiej Łogaczow, Leon Flint, Przemysław Giera, Kacper Kłosok, Mateusz Tudzież, Paweł Trześniewski, Błażej Wypior.
Ostrovia Ostrów:
Nicolai Klindt, Tomasz Gapiński, Oliver Berntzon, Adrian Cyfer, Patrick Hansen, Daniel Kaczmarek, Kacper Grzelak, Jakub Krawczyk, Jakub Poczta, Sebastian Szostak.
Start Gniezno:
Frederik Jakobsen, Timo Lahti, Peter Kildemand, Oskar Fajfer, Kevin Fajfer, Mirosław Jabłoński, Maksymilian Bogdanowicz, Nick Agertoft, Damian Stalkowski, Philip Hellstroem-Baengs, Marcel Studziński, Mikołaj Czapla, Kacper Grzelak, Szymon Szwacher.
Wilki Krosno:
Peter Ljung, Mateusz Szczepaniak, Andrzej Lebiediew, Daniel Jeleniewski, Witalij Kotlar, David Pacalaj, Patryk Wojdyło, Kacper Przybylski.
Orzeł Łódź:
Norbert Kościuch, Aleksandr Łoktajew, Brady Kurtz, Władimir Borodulin, Luke Becker, Ben Ernst, Marcin Nowak, Piotr Pióro, Aleksander Grygolec, Mateusz Dul, Eryk Borczuch.
Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?