Wewnętrzny sparing Arki Gdynia. Niebiescy wygrali z Żółtymi [ZDJĘCIA]

pk
Tomasz Bołt/Polska Press
Arka Gdynia zwieńczyła pierwszy tydzień przygotowań grą wewnętrzną. Piłkarze zostali podzieleni na dwie drużyny i grali dwie połowy po 30 minut. Po zwycięstwo sięgnęli Niebiescy, którzy pokonali Żółtych 2:1.

Jedyną bramkę dla Żółtych zdobył już pod koniec starcia Fin Patrik Lomski. Wcześniej jednak Niebiescy zdołali sobie wypracować wyraźne prowadzenie. Z rzutu karnego bramkę zdobył Marcus da Silva, a nieco ponad dziesięć minut później drugie trafienie dołożył utalentowany Maksymilian Hebel.

Po serii treningów i testów w niedzielę gdynianie będą mieli dzień przerwy. Do zajęć wrócą w poniedziałek. Pierwszy sparing piłkarze Arki zagrają w sobotę, 23 stycznia. Rywalem żółto-niebieskich będzie KS Chwaszczyno.

Żółci - Niebiescy 1:2 (0:1)
Bramki: Lomski (58) - Marcus da Silva (karny - 24), Hebel (35).

Żółci: Jałocha - Socha, Marcjanik, Wojcinowicz, Wojowski - Nalepa, Mosiejko (31 Wolak) - Lomski, Tomasiewicz, Yussuff - Abbott (31 Wardziński)

Niebiescy: Miszczuk - Stolc, Sobieraj, Alan, Warcholak (31 Wawszczyk) - Łukasiewicz, Kakoko - da Silva (31 Tomczak), Hebel, Bożok - Siemaszko