Surdykowski już trenuje i strzela dla Bytovii

Janusz Surdykowski (z prawej) wrócił już do gry i strzela gole
Janusz Surdykowski (z prawej) wrócił już do gry i strzela gole Fot. Łukasz Boyke
Piłkatrze Druteksu Bytovii Bytów pokonali reprezentację gminy Czarne 8:0. Mecz rozegrany został z okazji 25-lecia samorządu terytorialnego w gminie Czarne.

Dla kibiców Bytovii najważniejszy był powrót na boisko Janusza Surdykowskiego, który w tym spotkaniu towarzyskim strzelił dwa gole. Najlepszy strzelec zespołu z Bytowa jest już w płni sił, normalnie trenuje z drużyną i może zagrać już w najbliższym meczu ligowym. To dobra wiadomość dla trenera Tomasza Kafarskiego. Surdykowski doznał kontuzji pod koniec września w meczu z Wisłą Płock, a Bytovia grając bez swojego snajpera zdobyła od tamtego czasu zaledwie jeden punkt.

Bramki: Janusz Surdykowski 2, Dawid Kort, Mateusz Klichowicz, Paweł Lisowski, Daniel Mąka 3.

Bytovia: (I połowa) Laskowski - Jasiński, Kożans, Bąk, Wilczyński, Mandrysz, Chomiuk, P. Lisowski, Kort, Klichowicz, Surdykowski. (II połowa) Bieszczad - Opałacz, Kożans, Poczobut, Szewczyk, Jastrzembski, Chojnacki, Kryszak, Okuno, Stenka, Mąka.