Magazyn „Twój Styl” po raz 19. wręczył statuetki Doskonałości Mody. To prestiżowe wydarzenie, podczas którego nagradzani są najlepsi projektanci, wyłonieni przez jury pisma. Wydarzeniu towarzyszył pokaz najnowszej kolekcji Ranity Sobańskiej.

Czy gwiazdom spodobała się najnowsza kolekcja Ranity Sobańskiej?

- Te kreacje mogłaby założyć każda z nas, nawet ja, chociaż kocham glamour - powiedziała Macademian Girl. - Widzę pewien potencjał spowodowany tym, że istnieje nisza na polskim rynku, jeśli chodzi o taką modę na granicy sportu i minimalizmu. Dla młodych jak najbardziej, nie wiem jak odnajdą się te inne pokolenia - dodała Joanna Horodyńska.

Źródło: TVN

Wyrazisty makijaż w trendach na nadchodzący sezon

Czy przybyłe gwiazdy zwróciły uwagę na make-up modelek? - Makijaż był idealnie dopasowany do kreacji, trochę sportowy, trochę futurystyczny - powiedziała Macademian Girl. - To jest oczywista oczywistość, że samo ubranie się nie obroni, że potrzebuje wyeksponowania, dobrania odpowiedniego makijażu, charakteru włosów. W tym pokazie to było dość szczególne, bardzo graficzny, mocny był ten make-up - przyznała Joanna Klimas.

Źródło: TVN


Gwiazdy na gali Doskonałość Mody magazynu „Twój Styl”

Źródło: TVN