Zaczynamy doroczny, prestiżowy konkurs i plebiscyt na pomorski TOP Produkt. W ciągu kilkunastu lat wiele firm i instytucji zdobyło to zaszczytne wyróżnienie. W tym roku kolejne mogą zawalczyć o tytuł Top Produkt Pomorskie 2017.

- W Pomorskiem powstają produkty i usługi, którymi możemy, a nawet powinniśmy się chwalić - mówi Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego, patron honorowy plebiscytu. - Warto je promować i pokazywać światu, konkurs TOP Produkt Pomorskie 2017 jest ku temu okazją, wartą zainteresowania firm.

Celem konkursu i plebiscytu jest promocja produktów i usług, które powstały na Pomorzu, promocja samych firm i potencjału gospodarczego regionu. Niebagatelne znaczenie ma ogromny zasięg promocyjny. Firmy startujące w „TOP Produkt” będą mogły dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów i kontrahentów.

W tym roku TOP Produkty wyłoniony zostanie w kategoriach:

  • Artykuły spożywcze/ Producenci żywności;
  • Usługi;
  • Turystyka/ Czas wolny;
  • Dom/Budownictwo/ Nieruchomości;
  • Nowe Technologie;
  • Przemysł;
  • Zdrowie/ Uroda/ Moda
  • Kultura/ Rozrywka

KLIKNIJ i zgłoś produkty lub usługi do konkursu i plebiscytu!

Kapituła konkursu przyzna najlepszym produktom statuetki oraz tytuł, a Czytelnicy w głosowaniu wybiorą najpopularniejszy produkt czy usługę. W składzie Kapituły Nagrody zasiądą wybitni fachowcy, reprezentujący zarówno biznes i gospodarkę, jak i przedstawicieli samorządu, organizacji około-biznesowych czy świata nauki. Firma, której produkt czy usługa uzyska tytuł „TOP Produkt Pomorskie 2017” będzie mogła się nim posługiwać w celach promocyjno-reklamowych przez rok.

Do udziału w rywalizacji o tytuł „TOP Produkt” zapraszamy pomorskie firmy, które na łamach i serwisach internetowych www.dziennikbaltycki.pl oraz www.strefabiznesu.dziennik baltycki.pl będą mogły pochwalić się swoimi przedsięwzięciami i osiągnięciami. Prezentacja zgłoszonych produktów i usług na naszych łamach oraz w specjalnym serwisie internetowym - będą się ukazywać od 7 kwietnia. Od rozpoczęcia prezentacji do 20 kwietnia prowadzony będzie plebiscyt, w którym Czytelnicy - na podstawie przygotowanych przez uczestników konkursu prezentacji, oddając głosy - wybiorą Najpopularniejszy Produkt z Pomorza.

Wyniki zostaną zaprezentowane 29 kwietnia w dodatku „TOP Produkt Pomorskie 2017” dołączonym do „Dziennika Bałtyckiego”. Nagrody laureaci odbiorą podczas uroczystej gali w maju.

TOP PRODUKT POMORSKIE 2017 - ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane są od 13 marca do 4 kwietnia. Po zgłoszeniu z firmami skontaktuje się pracownik reklamy w celu dopełnienia formalności zgłoszeniowych do plebiscytu.

REGULAMIN: Top Produkt Pomorskie 2017