Masz doświadczenie zawodowe w poligrafii? Zgłoś się, masz szansę na dobrą pracęPoszukiwani są chętni do pracy w drukarniach, w woj. pomorskim oraz kujawsko-pomorskim. Kto pomyślnie przejdzie przez proces kwalifikacji, może liczyć na stabilną pracę w przyjaznej atmosferze - zapewnia Agencja Zatrudnienia Manpower, która przyjmuje zgłoszenia. Chodzi o pracę w oddziałach zakładu drukarskiego mieszczących się w Tczewie, Załężu niedaleko Przodkowa oraz w Toruniu. Zatrudnieni mają szansę uzyskania dodatku finansowego, pokrywającego koszty dojazdów.

Poszukiwane są osoby zarówno na stanowiska drukarzy, drukarzy sitodruku, drukarzy offsetowych, operatorów maszyn poligraficznych, techników graficznych studia, operatorów sztancy, jak i krajaczy. Osoby starające się o pracę powinny posiadać wykształcenie poligraficzne oraz co najmniej roczne doświadczenie zawodowe.
- Prowadzona przez nas rekrutacja już się rozpoczęła i zaczęliśmy otrzymywać pierwsze zgłoszenia kandydatów - komentuje Paulina Nitka, kierownik gdańskiego oddziału agencji zatrudnienia Manpower.

- Stanowiska poligraficzne to zawody mniej popularne, na które decyduje się niewystarczająca liczba osób, co skutkuje niedoborem tych pracowników na rynku. Ci, którzy się zdecydują na wykonywanie tego zawodu, mogą liczyć na szybkie znalezienie pracy oraz na stabilność zatrudnienia. Miesięczne wynagrodzenie wyniesie od 2500 do 3500 zł brutto.
Zainteresowani pracą w drukarniach mogą wysyłać swoje CV pod adres Gdansk.Szymanowskiego@manpower.pl, wpisując w tytule maila numer referencyjny "DRS/022/RED". Więcej informacji można znaleźć na stronie www.manpower.pl, a także uzyskać je, telefonując pod nr 58 350 61 48.

Kazimierz Netka