W poniedziałek zacznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w gdańskim Starterze. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach, spotkaniach z najlepszymi mentorami i inwestorami. Zapisy już ruszyły. Wszystkie wydarzenia Global Entrepreneurship Week odbędą się w dniach 17-23 listopada br. Eventy będą odbywały się pod hasłem: "Biznes ma wiele twarzy". 17 listopada Jerzy Zientkowski, informatyk, trener i mentor otworzy w poniedziałek networkingowe spotkanie Creative Morning opowiadając, w jaki sposób mówić o biznesie, aby przekonać do niego partnerów, inwestorów czy klientów.

Wtorek i środa (18-19 listopada) zostaną poświęcone technologicznej twarzy biznesu. W ciągu 2 dni uczestnicy warsztatu Start Coding nie tylko stworzą prostą aplikację, ale także zaprojektują ją graficznie wykorzystując najciekawsze UX-owe narzędzia. Co ciekawe - by wziąć udział w warsztatach ani doświadczenie, ani umiejętność programowania, nie są niezbędne.
Od czwartku do niedzieli (20-23 listopada) odbędzie się najbardziej kompleksowe wydarzenie - Startup Sprint Unlimited.

Ten event zostanie poświęcony tym, którzy chcieliby rozpocząć swój własny biznes lub rozwinąć obecnie działający. Pomogą w tym warsztaty i najlepsi mentorzy polskiej sceny startupowej reprezentujący m.in. takie firmy jak Ivona Software, Omni 3D, Przeswietl.pl czy iTaxi.
W piątkowe popołudnie, 21 listopada br., zaplanowany został Rocket Spotlight - wyjątkowa impreza, podczas której odbędzie się finał 4-miesięcznych zmagań projektów biorących udział w akceleracji Starter Rocket. Swoją obecność na tym wydarzeniu potwierdził już m.in. Suchit Dash - gość specjalny z Doliny Krzemowej, który poprowadzi prelekcję pt. "Hustle towards Success - 7 things I've learned being an Entrepreneur".

Aby wziąć udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, należy zarejestrować się na stronie: http://stp.inkubatorstarter.pl/. Wszystkie atrakcje i wydarzenia są bezpłatne.