W piątek Pracodawcy Pomorza podczas Gali Evening w AmberExpo nagrodzili najlepsze firmy w regionie i ich menedżerów, realizujących z sukcesem strategię rozwoju, nie zapominając o pracownikach i otoczeniu. Ponad 600 przedstawicieli lokalnych firm, świata nauki, kultury i mediów gościło wczoraj w AmberExpo w Gdańsku na Gali Evening, organizowanej przez Pracodawców Pomorza. . Podczas gali nagrodzono najlepszych menedżerów, dla których ważne są społeczny aspekt przedsiębiorczości oraz pracownicy.

W kategorii małe przedsiębiorstwo  laureatami  zostały firmy: Biuro Kompleksowej Obsługi Firm J&J s.c., Edoradca sp. z o.o. S.K.A., Vivadental sp. z o.o. i Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Temis Tadeusz Skajewski. W kategorii średnie przedsiębiorstwo laureaci to  Klimawent SA, Mostostal Pomorze SA, Secespol sp. z o.o. oraz Zakład Usług Inżynierskich Eldro-FL sp. z o.o. W kategorii duże przedsiębiorstwo laureatami zostały firmy: Grupa GPEC, Szpital Specjalistyczny w Prabutach sp. z o.o., Prime Food sp. z o.o. oraz WNS Pomorze sp. z o.o.

Nagrodę specjalną Złoty Oxer przyznawaną za wyjątkowe osiągnięcia w tym roku Pracodawcy Pomorza przyznali ją Zbigniewowi Ciecholewskiemu, założycielowi i prezesowi firmy "CIECHOLEWSKI WENTYLACJE" sp. z o.o. zatrudniającej dziś blisko 400 osób.