Właściciele warsztatów naprawczych przyznali firmie STU ERGO Hestia nagrodę „Złoty Zderzak” podczas IX Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. - Bardzo cieszy nas nagroda przyznawana przez warsztaty blacharsko-lakiernicze. To potwierdzenie u źródła, że ERGO Hestia oferuje najwyższą jakość likwidacji szkód nie tylko klientom, ale również swoim partnerom – mówi Kazimierz Majdański, dyrektor Biura Likwidacji Szkód w ERGO Hestii.

Wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o ankiety, które wypełniają pracownicy warsztatów. Oceniana była m.in. jakość współpracy, poziom kompetencji i rzetelność likwidatorów oraz sprawność przebiegu całego procesu likwidacji szkód. W każdej z tych kategorii STU ERGO Hestia uzyskała najwyższe noty.

Dotychczas sopocki ubezpieczyciel stawał na podium, ale to pierwszy raz kiedy zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając pozostałych 18 ocenianych ubezpieczycieli.

- Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że na ocenę składają się obiektywne recenzje również tych warsztatów z którymi nie mamy jeszcze umowy o współpracy – dodaje Kazimierz Majdański.

Kolejne miejsca zajęły Allianz i Warta. W ankiecie pod auspicjami Polskiej Izby Motoryzacji wzięły udział autoryzowane i nieautoryzowane warsztaty.