Trefl Gdańsk wrócił do gry i zwyciężył w meczu z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

Trefl Gdańsk pokonał Aluron Virtu Wartę Zawiercie 3:1 w meczu PlusLigi siatkarzy. Podopieczni trenera Andrei Anastasiego zajmują szóste miejsce w tabeli.

Trefl bardzo źle wszedł w mecz. W efekcie goście wypracowali sobie w pierwszym secie siedem punktów przewagi i spokojnie ją utrzymali. Gdańszczanie zaczęli lepiej grać od drugiej partii. Może przewaga punktowa w kolejnych dwóch setach nie była duża, ale jednak były pod pełną kontrolą podopiecznych trenera Anastasiego. Czwarta partia była już formalnością i zakończyła się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Damian Schulz.

Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 25:15)

Trefl: Sanders 2, Mika 13, Nowakowski 16, Schulz 19, Szalpuk 12, McDonnell 9, Majcherski (libero) oraz Kozłowski, Jakubiszak, Niemiec

Warta: Pająk 6, de Leon 10, Smith 9, Bociek 16, Patak 10, Swodczyk 4, Andrzejewski (libero) oraz Marcyniak, Żuk, Zajder 5, Kaczorowski, Popik

Ronaldo kupi klub piłkarski z Anglii lub Hiszpanii. "Chcę zrobić coś innowacyjnego i sądzę, że jestem gotowy na podjęcie się tego wyzwania"