AZS Łączpol AWFiS Gdańsk został rozgromiony przez Metraco Zagłębie Lubin i odpadł z Pucharu Polski

KM
brak
Szczypiornistki AZS-u Łączpolu AWFiS Gdańsk przegrały z Metraco Zagłębiem Lubin 21:35 w ćwierćfinale Pucharu Polski i odpadły z rozgrywek.

Gdańszczanki mecz rozpoczęły całkiem dobrze i po trzynastu minutach prowadziły 5:4. Trzy minuty później było jeszcze 7:7, ale od tego momentu Zagłębie zanotowało serię 10:2 i po pierwszej połowie prowadziło 17:9.

Po przerwie wiele zmienić się nie mogło. Lubinianki były zdecydowanie lepsze i stopniowo zwiększały swoją przewagę. Ostatecznie triumfowały 35:21 i to one awansowały do półfinału Pucharu Polski.

Metraco Zagłębie Lubin - AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 35:21 (17:9)

Metraco Zagłębie: Wąż, Maliczkiewicz - Załęczna 1, Grzyb 5, Buklarewicz 7, Wiertelak 6, Ważna 3, Marić 3, Jochymek 1, Belmas 2, Malta 4, Milojević 3

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk: Kajumowa, Chojnacka - Jurczyk 1, Radzikowska 1, Stachowska, Mazurek 5, Kalska, Żukowska 5, Ciura 1, Karwecka 2, Skonieczna 4, Tomczyk 2