Sparingowe zwycięstwa Druteksu-Bytovii Bytów i Chojniczanki

Chojniczanka pokonała Gwardię Koszalin 5:0 w meczu sparingowym, a cztery gole strzelił nowy nabytek - Maciej Górski. Drutex-Bytovia Bytów wygrała za to grę kontrolną z Olimpią Elbląg 3:1.

Chojniczanka Chojnice - Gwardia Koszalin 5:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Mikołajczak (20), 2:0 Maciej Górski (51), 3:0 Maciej Górski (60), 4:0 Maciej Górski (79), Maciej Górski (80)

Chojniczanka: (I połowa) Janukiewicz - Fila, Kieruzel, Markowski, Dampc - Podgórski, Zawistowski, Paprzycki, Rybski, Biskup - Mikołajczak. (II połowa) Janukiewicz - Lisowski, Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka - J. Bąk, Danielewicz, Grzelak, Ryczkowski - Drozdowicz, Górski.

Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Piotr Kurbiel (30), 1:1 Janusz Surdykowski (61-karny), 2:1 Kamil Adamek (68), 3:1 Maksymilian Hebel (89)

Drutex-Bytovia: Witan (46 Szromnik) - Duda (56 Błaszkowski), Stasiak, Opałacz (56 Biel), Wilczyński - Kotlar (46 Wilk), Wolski (46 Poczobut), Kuzdra, Wacławczyk (46 Adamek), Szewczyk (46 Hebel) - Kpassa (46 Surdykowski).