Piłkarze Druteksu-Bytoviii do Bytowa wrócą bez punktów

km
Bartek Syta / Polska Press
Drutex-Bytovia Bytów remis straciła w 85 minucie. Piłkarze wrócą z Grudziądza bez punktów. Spotkanie zakończyło się porażką bytowian 1:2.

Wygraną Olimpii Grudziądz zapewnił duet Filip Jazvić i Damian Michalik. Pierwszy gol dla Olimpii padł w 20 minucie. Wtedy po podaniu Michalika Jazvić pokonał bramkarza Druteksu Michała Szromnika.

Bytowianom wyrównać się udało dopiero w 74 minucie. Piłkę w bramce Olimpii umieścił Łukasz Wróbel, który wykorzystał odbitą od słupka futbolówkę i pokonał bramkarza Wojciecha Małeckiego.

Piłkarze Druteksu nie cieszyli się jednak długo z wyrównującej bramki, bo w 85 minucie dośrodkowanie Damiana Michalika na bramkę zamienił ponownie Filip Jazvić. Po porażce Druteks zajmuje 13. Miejsce w tabeli Nice 1. Ligii, a 15. Olimpia Grudziądz traci do bytowian już tylko 3 punkty.