Zimny prysznic Druteksu-Bytovii w sparingu. Bytowianie......

Zimny prysznic Druteksu-Bytovii w sparingu. Bytowianie... sami strzelali sobie bramki

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

©Lukasz Capar Polska Press

To była bolesna lekcja futbolu dla piłkarzy Druteksu-Bytovii. We wtorek przegrali oni ze Stomilem Olsztyn w meczu kontrolnym aż 0:4.

Wtorkowy sparing piłkarze z Bytowa będą chcieli zapewne szybko przeanalizować, ale też i szybko o nim zapomnieć. Olsztynianie strzelili w tym spotkaniu "tylko" dwie bramki, bo o kolejne dwa trafienia zadbali już podopieczni trenera Adriana Stawskiego. Gole samobójcze w tym pojedynku zaliczyli Michał Stasiak i Fran Gonzalez.

Już po 30 minutach bytowianie przegrywali z rywalem 0:3. W kolejnych fragmentach, również w drugiej połowie, nieco przycisnęli co prawda rywala, ale niewiele z tego wynikało. Drużyna Stawskiego stwarzała bowiem niewielkie zagrożenie pod bramką Stomilu.

- Chcemy pograć na podmęczonym organizmie, aby zobaczyć, jak to wygląda - mówił przed meczem trener Stawski. Być może to prawda i tak wysoka porażka wynikała przede wszystkim ze zmęczenia, ale nie zmienia to faktu, że zespół Druteksu-Bytovii nadal ma nad czym pracować.

Dodajmy, że wtorkowy sparing ze Stomilem był już ósmym meczem kontrolnym zespołu z Bytowa w tym okresie przygotowawczym.

Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 0:4 (0:3)
    0:1 Artur Siemaszko (9),
    0:2 Artur Siemaszko (19),
    0:3 Michał Stasiak (30 sam.)
    0:4 Fran Gonzalez (88 sam.)

Drutex-Bytovia: Michał Szromnik (46 Andrzej Witan) - Sebastian Kamiński (65 Bartosz Biel), Michał Stasiak, Łukasz Wróbel (46 Fran Gonzalez), Marek Opałacz, Sławomir Duda (46 Jakub Wilk), Bartosz Wolski (74 Aleks Hendryk), Kamil Wacławczyk (58 Maciej Błaszkowski), Michał Szewczyk (46 Jakub Kuzdra), Maksymilian Hebel, Orlande Kpassa (46 Joss Didiba).

TOP Sportowy24: Zobacz hity internetu