Chojniczanka wygrała w Mielcu ze Stalą i została liderem Nice I ligi

Chojniczanka wygrała trudny i ważny w Mielcu ze Stalą 2:1. Podopieczni trenera Krzysztofa Brede objęli prowadzenie w Nice I lidze.

Mecz zaczął się dobrze dla Stali, która objęła prowadzenie już w 10 minucie po strzale Mateusza Gancarczyka. Gospodarze cieszyli się tylko kilkadziesiąt sekund, a do wyrównania doprowadził Andrzej Rybski.

Chojniczanka grała spokojnie w Mielcu i czekała na swoją szansę. W 79 minucie zwycięskiego gola dla gości z rzutu karnego strzelił Wojciech Lisowski. Stal kończyła ten mecz w osłabieniu. Pięć minut później nerwowo nie wytrzymał Michał Janota i za brutalny faul został ukarany czerwoną kartką. Piłkarze z Chojnic utrzymali korzystny wynik do końca spotkania.

Nasser Al-Khelaifi w tarapatach. Prezes PSG jest podejrzewany o korupcję przy sprzedaży praw do transmisji mistrzostw świata 2018