Spektakularne zwycięstwo Sokoła

Kolejny znakomity mecz rozegrał Sokół Kościerzyna. W wyjazdowym spotkaniu pokonał zespół MKS Henri Lloyd Brodnica 37:26.

Początek spotkania nie zapowiadał zdecydowanego zwycięstwa kościerskiej drużyny. Obie ekipy prezentowały bardzo zbliżony poziom. Po upływie 20 minut to ekipa gospodarzy prowadziła jedną bramką 12:11.

Ostatecznie jednak pierwsza połowa meczu zakończyła się zwycięstwem Sokoła 18:14. Przełomowym momentem dla losów meczu okazała się 45 minuta, kiedy to Sokół zdobył pięć bramek z rzędu. Na 10 minut przed zakończeniem spotkania kościerzynianie prowadzili już różnicą ośmiu bramek. W końcowej fazie Sokół powiększył przewagę i ostatecznie wygrał 37:26.

Kolejny mecz Sokół rozegra przed własną publicznością. Rywalem Sokoła będzie KPR Legionowo. Mecz rozpocznie się o godz. 18.