Weekend z PKM
  Kolejny odcinek naszego cyklu!

  Ta wycieczka do łatwych nie należy! Dziś Rezerwat Jar Raduni i kamienne kręgi w Trątkownicy

  Rozwiń
  Zwiń

  Ta wycieczka do łatwych nie należy! Dziś Rezerwat Jar Raduni i kamienne kręgi w Trątkownicy

  Warto jednak zmierzyć się z Jarem Raduni i zobaczyć te niezwykłe miejsce!

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 Głosowanie zakończone! Sprawdź wyniki

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 Głosowanie zakończone! Sprawdź wyniki

  DM

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 Głosowanie zakończone! Sprawdź wyniki
  We wtorek, 13 lutego zakończyło się głosowanie w wielkim plebiscycie Osobowość Roku 2017. Poznaliśy laureatów najważniejszych tytułów OSOBOWOŚĆ POMORZA 2017 w czterech kategoriach. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali plebiscytu, które odbędzie się w poniedziałek, 19 lutego o godz. 17 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.
  OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 Głosowanie zakończone! Sprawdź wyniki

  Oto aktualne wyniki głosowania
  w finale plebiscytu:

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Działalność społeczna i charytatywna
  Kultura
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes

  Od początku stycznia mieszkańcy Pomorza oddawali swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w minionym, 2017 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Głosowanie było prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.

  Pierwszy etap plebiscytu skończył się 30 stycznia (tu możesz zobaczyć wyniki) Osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz w pomorskich powiatach osoby, na które oddano najwięcej głosów, nie tylko zdobyły tytuł Osobowości Roku, lecz także awansowały do wojewódzkiego finału plebiscytu.

  KLIKNIJ i zobacz galerię oraz czytaj o finalistach plebiscytu

  Głosowanie w wojewódzkim finale zakończyło się we wtorek, 13 lutego. Zwycięzcy zdobyli najważniejsze tytuły - OSOBOWOŚĆ POMORZA 2017. Ich zdjęcia trafią na okładkę specjalnego dodatku Osobowość Roku 2017, który pod koniec lutego zostanie dołączony do "Dziennika Bałtyckiego". Wewnątrz dodatku zwycięzcom w każdej kategorii plebiscytu poświęcone będą całe strony, na których ukażą się obszerne rozmowy z laureatami. Trafią one także do naszego serwisu internetowego, gdzie będą im towarzyszyć wywiady wideo.

  Na zwycięzców finału czekają także dodatkowe przyjemności. Otrzymają dwuosobowe zaproszenia na trzydniowy pobyt w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.


  Zaprosimy ich także, wraz z osobą towarzyszącą, na ucztę dla duszy i dobrą rozrywkę, którą z pewnością będzie koncert holenderskiego skrzypka André Rieu. W maju Król Walca wystąpi w Ergo Arenie z towarzyszeniem orkiestry Johanna Strausa.


  Zaproszenia na ten koncert czekają także na osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej kategorii plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce. Otrzymają one także zaproszenia na pobyt w luksusowym BAZUNY Hotel&SPA w Kościerzynie.


  Już w poniedziałek, 19 lutego o godz. 17, w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku odbędzie się uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci w każdej kategorii z każdego miasta i powiatu odbiorą statuetki i dyplomy, a zwycięzcy wojewódzkiego finału także nagrody.

  Galeria dostojnych laureatów

  Laureatami nagrody w minionych latach były nie tylko znane i szanowane osoby z Pomorza, lecz także bardziej anonimowi, ale nie mniej zasłużeni społecznicy i aktywiści, ludzi wielkiego serca, przedsiębiorcy, twórcy i artyści z pomorskich miast i powiatów.

  Kliknij i zobacz relacje z gali plebiscytu w minionych latach:

  Osobowość Roku 2016 | Osobowość Roku 2015

  Po zakończeniu każdej edycji plebiscytu do "Dziennika Bałtyckiego" dołączany jest specjalny dodatek, w którym prezentujemy laureatów z każdego miasta i powiatu. Przeczytaj o laureatach poprzednich edycji nagrody!


  Informacji na temat plebiscytu udziela:
  Sławka Kruszewska
  tel. 502 499 097,
  e-mail: plebiscyt@prasa.gda.pl .
  Regulamin  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo