HIPOKRATES POMORZA 2018 Wybieramy pracowników roku służby...

  HIPOKRATES POMORZA 2018 Wybieramy pracowników roku służby zdrowia. Głosuj na faworytów!

  DM

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  HIPOKRATES POMORZA 2018 Wybieramy pracowników roku służby zdrowia. Głosuj na faworytów!
  Znasz dobrego lekarza rodzinnego lub pediatrę albo fachową i sympatyczną pielęgniarkę? Wiesz, którego stomatologa warto polecić innym. Chcesz podziękować lekarzowi specjaliście za świetną opiekę nad Twoim zdrowiem? Głosuj na medyków lub zgłoś swoich kandydatów do prestiżowych nagród HIPOKRATES POMORZA 2018.
  HIPOKRATES POMORZA 2018 Wybieramy pracowników roku służby zdrowia. Głosuj na faworytów!

  Zobacz listy kandydatów, instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki w powiatowych kategoriach plebiscytu

  Kliknij i wybierz miasto lub powiat:

  GDAŃSKGDYNIA
  SOPOTRUMIA
  bytowskichojnickiczłuchowski
  gdańskikartuskikościerski
  kwidzyńskilęborskimalborski
  nowodworskipuckistarogardzki
  sztumskitczewskiwejherowski

  Zobacz listy kandydatów, instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki w wojewódzkich kategoriach plebiscytu

  Kliknij i wybierz kategorię:

  Ginekolog Roku
  Chirurg Roku
  Kardiolog Roku
  Ortopeda Roku
  Okulista Roku
  Ratownik Medyczny Roku
  Farmaceuta Roku
  Szpital Roku
  Laboratorium Medyczne Roku

  Jeszcze do wtorku, 20 marca można zgłaszać kandydatów do udziału w plebiscycie.

  KLIKNIJ i zgłoś kandydata
  KLIKNIJ i zobacz
  jak pacjenci nominowali medyków
  w komentarzach na Facebooku

  Zdrowie dla każdego z nas jest najważniejsze. Dlatego, gdy je tracimy, zależy nam, aby szybko znaleźć lekarza, który postawi dobrą diagnozę i zastosuje skuteczne leczenie. Szukamy medyków, którym możemy zaufać ze względu na ich doświadczenie i uważne podejście do pacjenta. Jeszcze większe wymagania mamy co do pediatrów, którzy leczą nasze dzieci.

  Istotna jest rola nie tylko lekarzy. Ważne jest dla nas, aby zabiegi wykonywała fachowa i sympatyczna pielęgniarka, od stomatologa oczekujemy, aby starannie i trwale wyleczył nasze zęby powodując jak najmniej bólu i nie nadwyrężają zbytnio naszego portfela, a pracujący w aptece farmaceuta powinien nam dobrze doradzić w kwestii leków bez recepty i tak zamienników droższych lekarstw.

  Od pracowników służby zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i wysokiej kultury osobistej.

  Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w tegorocznej edycji akcji HIPOKRATES POMORZA prowadzonej pod patronatem prof. dr hab. Marcina Gruchały, rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Mieczysława Struka, marszałka woj. pomorskiego oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku. Kandydatów zgłoszą, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają pomorskich medyków - ich pacjenci.

  Dwa etapy głosowania

  Głosowanie w naszym plebiscycie rozpocznie się w piątek, 2 marca. Osobno w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i Rumi oraz w pomorskich powiatach pacjenci wybiorą Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę / Położną Roku i najbardziej przyjazną pacjentom placówkę służby zdrowia - Przychodnię lub Gabinet Lekarski Roku.

  Pierwszy etap głosowania zakończy się we wtorek, 27 marca o godz. 22, a zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie się we wtorek, 3 kwietnia i potrwa do piątku, 13 kwietnia.

  Niezależnie od głosowania w powiatach, od 2 marca do 13 kwietnia będzie trwać głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu, w których głosami pacjentów zostaną przyznane tytuły Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Okulista Roku, Kardiolog Roku, Farmaceuta Roku a także Ratownik Medyczny Roku. Nasi Czytelnicy wybiorą też Szpital Roku na Pomorzu oraz Laboratorium Medyczne Roku .

  Wielka gala i debata o pomorskiej służbie zdrowia

  Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się pod koniec kwietnia podczas uroczystej gali plebiscytu HIPOKRATES POMORZA 2018, które odbędzie się w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Galę poprzedzi debata na temat kondycji pomorskiej służby zdrowia z udziałem ważnych gości, na którą zostaną zaproszeni laureaci plebiscytu.

  KLIKNIJ i zobacz relację z gali w 2016 roku


  Prezentacje liderów i zwycięzców

  Przez cały marzec i kwiecień na łamach gazety i w internecie będziemy prezentować liderów rankingów. O lekarzach, pielęgniarkach, położnych i farmaceutach będziemy pisać w tygodnikach dołączanych w piątki do "Dziennika Bałtyckiego" oraz w głównym wydaniu. W serwisach internetowych www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl opublikujemy galerię liderów, będziemy ich prezentować także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

  Po uroczystej gali do całego nakładu "Dziennika Bałtyckiego" dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy zwycięzców z każdego miasta i powiatu w każdej kategorii plebiscytu.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz dodatek z laureatami poprzedniej edycji plebiscytu


  Cenne nagrody dla medyków
  Etap powiatowy


  Osoby, które w pierwszym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Lekarze Rodzinnego Roku, Pediatry Roku, Pielęgniarki lub Położnej Roku lub Stomatologa Roku w mieście lub powiecie
  • dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu HIPOKRATES POMORZA połączoną z debatą medyczną, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a także na spektakl teatralny po ceremonii wręczenia nagród
  • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne w Trójmieście
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

  Laureaci drugich i trzecich miejsc z każdego miasta i powiatu otrzymają:
  • dyplom uznania
  • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne w Trójmieście, przed którym odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów

  Wojewódzki finał powiatowych kategorii plebiscytu

  Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej powiatowej kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:
  • tytuł Lekarza Rodzinnego Roku na Pomorzu, Pediatry Roku na Pomorzu, Stomatologa Roku na Pomorzu lub Pielęgniarki / Położnej Roku na Pomorzu
  • statuetkę HIPOKRATES POMORZA 2018


  • pióro wieczne z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu  Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej kategorii plebiscytu, zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają dyplom uznania oraz dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.

  Nagrody dla lekarzy specjalistów, ratowników medycznych i farmaceutów

  Lekarze specjaliści, ratownicy medyczni i farmaceuci, którzy w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:
  • tytuł Ginekologa Roku, Chirurga Roku, Kardiologa Roku, Okulisty Roku lub Ortopedy Roku, Ratownika Medycznego Roku lub Farmaceuty Roku
  • statuetkę HIPOKRATES POMORZA 2018


  • dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu HIPOKRATES POMORZA połączoną z debatą medyczną, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a także na spektakl po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród
  • pióro wieczne z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.


  • dwuosobowe zaproszenie na słynnego holenderskiego skrzypka André Rieu, który wraz z orkiestrą Johanna Strausa w maju wystąpi w Ergo Arenie w Gdańsku  Lekarze specjaliści, ratownicy medyczni i farmaceuci, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu HIPOKRATES POMORZA połączoną z debatą medyczną, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a także na spektakl po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt[/b] w hotelu Doris SPA w Kołobrzegu.
  • dwuosobowe zaproszenie na koncert rewelacyjnego wiolonczelowego duetu 2Cellos w Ergo Arenie w Gdańsku (KLIKNIJ i czytaj więcej o koncercie)  Przygodnie i gabinety, które w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu HIPOKRATES POMORZA połączoną z debatą medyczną, która odbędzie się pod koniec kwietnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a także na spektakl po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
  • vouchery na promocję placówki w "Dzienniku Bałtyckim" i w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 zł


  Przygodnie i gabinety, które w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • vouchery na promocję placówki w "Dzienniku Bałtyckim" i w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 zł (za drugie miejsce) oraz 1000 zł (za trzecie miejsce)


  Nagrody dla szpitali, przychodni i gabinetów oraz laboratoriów medycznych

  Nagrodami dla Szpitala Roku, Laboratorium Medycznego Roku (w wojewódzkich kategoriach plebiscytu) oraz Przychodni / Gabinetu Roku (zwycięzcy w wojewódzkim finale powiatowej kategorii plebiscytu) będą:
  • duży pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • prezentacja placówki w "Dzienniku Bałtyckim" - czterostronicowy dodatek lub cztery osobne strony publikowane w wybranych terminach w wydaniach codziennych gazety
  • wideoprezentacja placówki w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl
  • profesjonalne szkolenie dotyczące prowadzenia fanpage'a placówki służby zdrowia na Facebooku oraz prowadzenia kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych


  Szpitale i laboratoria, które zajmą drugie i trzecie miejsce w wojewódzkich kategoriach plebiscytu oraz przychodnie i gabinety, które zajmą drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim finale powiatowej kategorii Przychodnia / Gabinet Roku otrzymają:
  • duży pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • prezentacja placówki w "Dzienniku Bałtyckim" - jedna strona w wybranym terminie w wydaniu codziennym gazety lub piątkowym tygodniku
  • wideoprezentacja placówki w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl
  • profesjonalne szkolenie dotyczące prowadzenia fanpage'a placówki służby zdrowia na Facebooku oraz prowadzenia kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych


  Informacji o akcji udziela Sławka Kruszewska - tel. 502 499 097, e-mail: slawomira.kruszewska@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo