Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Super Dziadek 2024
Wybieramy najsympatyczniejszych dziadków w regionie
- Głosowanie będzie trwać do środy, 6 marca 2024 r. do godz. 22:00.
- Dziadek, który zdobędzie najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Super Dziadek, trafi na okładkę gazety i otrzyma nagrodę finansową 1000 złotych.
- Dziadkowie, którzy zajmą miejsca od 1 do 5 otrzymają vouchery na rodzinną sesję zdjęciową i vouchery na fotoobraz.
- Dziadkowie, którzy zajmą miejsca od 1 do 10 awansują do ogólnopolskiego finału, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych.
- Informacji udziela: Aleksandra Grześkiewicz - tel. 513585314, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
Zwycięzcy:
-
Zdzisław Wrocławski
Gdynia
593głosy -
Andrzej Antoniak
Rumia
205głosów -
Sławomir Derezulko
Lubuczewo
82głosy -
Kazimierz Jaruszewski
Gdańsk
43głosy -
Mariusz Dłubek
Wejherowo
36głosów -
Jan Ciura
Trankwice
25głosów -
Roman Sapożnik
Gdańsk
11głosów -
Michał Gołuński
Gdańsk
10głosów -
Andrzej Gilmajster
Wygoda Sierakowska
6głosów -
Rysiek Szybka
Liniewo
6głosów -
Adam Dominik
Mątowskie Pastwiska
6głosów
Pozostali:
-
Zdzisław Płocharczyk
Tczew
5głosów -
Marek Gołębiewski
Ustka
4głosy -
Leszek Sarrach
Tczew
4głosy -
Jacek Borzyszkowski
Kowalewo
4głosy -
Marian Cyran
Malbork
3głosy -
Czesław Konkol
Celbówko
2głosy -
Piotr Szadach
Kamela
2głosy -
Ryszard Bartelke
Gdynia
1głos -
Antoni Słupek
Krępiec
1głos -
Jerzy Żywicki
Gdynia
1głos -
Kazimierz Kaczmarczyk
Mosiny
1głos -
Kazimierz Klimek
Nowy Targ
1głos -
Marek Kołek
Tczew
1głos -
Adam Szkurłat
Chojnice
1głos -
Eugeniusz Ziarno
Słupsk
— -
Dariusz Majchrzakowski
Gdańsk
— -
Grzegorz Śliwiński
Wejherowo
— -
Stanisław Baran
Słupsk
— -
Karol Bistroń
Chmielno
— -
Roman Malak
Słupsk
— -
Remigiusz Rybaczyk
Wejherowo
— -
Czesław Ostrycharz
— -
Artur Stępień
— -
Marcin Kodrzycki
— -
Edward Stępień
— -
Andrzej Onisk
— -
Lech Nowakowski
Lipinka
— -
Zenon Bielawa
Nowa Wieś Kościerska
— -
Ryszard Breza
Nożyno
— -
Zenon Karcz
Grzybno
— -
Roman Malej
Gdańsk
— -
Daniel Bućko
Liniewko Kościerskie
— -
Zdzisław Tworek
Osieki
— -
Edward Tanajewski
Malczkówko
— -
Janusz Taczała
Słupsk
— -
Janusz Śniechowski
Gdynia
— -
Bogdan Świetlik
Gdańsk
— -
Roman Bejm
Gdańsk
— -
Bogdan Miler
Gdańsk
— -
Jerzy Szum
Gdynia
— -
Mirek Szatkowski
Słupsk
— -
Eugeniusz Śledzik
Ostrowite
— -
Zbigniew Reinowski
Charzykowy
— -
Józef Data
Lipusz
— -
Marek Ryngwelski
Kaliska
— -
Piotr Hennig
Starogard Gdański
— -
Bogdan Prokop
Ustka
— -
Piotr Ziemann
Gościcino
— -
Bolesław Cieślak
Rumia
— -
Janusz Kowalski
Wejherowo
— -
Jerzy Błędowski
Pszczółki
— -
Sławomir Kot
Słupsk
— -
Jan Daniszewski
Gdańsk
— -
Stanisław Peliwo
Gdańsk
— -
Władysław Wójtowicz
Nowa Cerkiew
— -
Czesław Wilk
Gdynia
— -
Stanisław Sadowski
Gdynia
— -
Jan Damaszek
Warcimino
— -
Jan Szeląg
Słupsk
— -
Jerzy Szcześniak
Słupsk
— -
Staś Czuj
Słupsk
— -
Waldemar Pietraś
Słupsk
— -
Artur Plata
Gdynia
— -
Piotr Pruszak
Tczew
— -
Wojciech Kaszkur
Zgierz
— -
Jerzy Jastrzębowski
Gdańsk
— -
Jan Grudzień
Gdańsk
— -
Leszek Jarzembiński
Gdańsk
— -
Zygmunt Safaryn
Kobylnica
— -
Wiesław Pawlak
Gdańsk
— -
Adam Pytlas
Łosino
— -
Marian Myk
Gdynia
— -
Zbigniew Rutkowski
Bolszewo
— -
Tomasz Rogowski
Słupsk
— -
Piotrek Sapożnikow
Gdańsk
— -
Kazik Jaworski
Gdańsk
— -
Krzysztof Gązwa
Gdańsk
— -
Mirosław Iwańczak
Gdańsk
— -
Piotr Kreft
Gdańsk
— -
Piotr Wrzochal
Gdynia
— -
Stanisław Kurdziel
Gdańsk
— -
Tomasz Grzenkowitz
Gdańsk
— -
Witold Okonek
Gdańsk
— -
Jerzy Dzikowicki
Gdynia
— -
Wiesław Macedoński
Gdynia
— -
Antoni Pędziwiatr
Słupsk
— -
Józef Walaszczyk
Słupsk
— -
Kazimierz Brudziński
Słupsk
— -
Marek Imiołek
Słupsk
—
- 1
- 2