Ostre lanie na 70-lecie KS Kaszubia [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Kaszubia w ostatnim ligowym meczu przegrała 3:5 z Jaguarem Gdańsk, a w towarzyskim spotkaniu uległa Arce 0:7.

W ostatnim ligowym meczu biało-bordowi zmierzyli się z ekipą Jaguara Gdańsk. Początek tego spotkania nie zapowiadał dramatu, jakim ostatecznie zakończył się ten pojedynek. Już w 2 min. Duma Kaszub wyszła na prowadzenie, a wszystko za sprawą Filipa Bobowskiego. Kilka minut później było już 2:0 dla kościerskiej drużyny. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Drzymała, który asystował przy trafieniu Bobowskiego, a w tym przypadku wykorzystał rzut karny. W kolejnej minucie zawodnicy Kaszubii mogli się cieszyć w z trzeciego gola, który zdobył Roland Kazubowski. Jednak odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. W 12 minucie gdańszczanie zdobyli gola kontaktowego, by pięć minut później zniwelować przewagę Kaszubii do jednej bramki. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 3:2 dla zespołu Tomasza Bąkowskiego. Druga odsłona rozpoczęła się fatalnie dla naszego zespołu, bo już w 54 minucie Jaguar doprowadził do wyrównania. Od tego momentu przewaga gospodarzy stawała się coraz bardziej widoczna i przyniosła efekt w postaci kolejnej bramki. Na domiar złego od 73 min. Kaszubia musiała grać w dziesiątkę, bo Łukasz Tusk ujrzał czerwony kartonik. Pięć minut później Jaguar ustalił wynik spotkania na 5:3 dla gdańskiej drużyny.

Zawodnicy Kaszubii nie będą też mile wspominać towarzyskiego spotkania z Arką Gdynia, które przegrali 0:7.