Oceny piłkarzy Arki Gdynia za mecz z Wisłą Kraków. Dobra pierwsza połowa, słabiej w drugiej

Arka Gdynia zremisowała u siebie w hitowym meczu z Wisłą Kraków 1:1 w Fortunie 1. Lidze. Mecz zapowiadał się jako widowisko, a jednak nieco rozczarował. Jeden gol Olafa Kobackiego to było zbyt mało, żeby wygrać. Sprawdźcie jakie oceny wystawiliśmy piłkarzom Arki Gdynia za zremisowany mecz z Wisłą Kraków.

Oceny piłkarzy Arki Gdynia za mecz z Wisłą Kraków, Fortuna 1. Liga, 8.03.2024 r.

Paweł Lenarcik - 5

Wisła oddała jeden celny strzał, żeby zdobyć gola i punkt w Gdyni. Paweł w tej sytuacji był bez szans.

Przemysław Stolc -5

Poprawny występ. Był bardziej skupiony na zadaniach defensywnych. Musiał zejść z boiska z powodu urazu i zaraz Arka straciła bramkę.

Michał Marcjanik - 5

Miał sytuację na zdobycie gola, ale jego strzał głową w pierwszej połowie obronił bramkarz Wisły. Sobczak nie powinien mieć tyle swobody, żeby strzelić gola ze środka pola karnego z najbliższej odległości.

Martin Dobrotka - 5

Poprawny występ. Z tą samą uwagą, że piłkarz Wisły za łatwo zdobył wyrównującego gola.

Dawid Gojny - 5

Był bardziej chaotyczny niż w poprzednich meczach. Miał okazję na podwyższenie wyniku, ale w ostatniej chwili został uprzedzony.

Janusz Gol - 5

Wykonał swoją pracę w środku pola. W drugiej połowi oddał celny strzał, ale w środek bramki i nie mógł sprawić problemów bramkarzowi Wisły.

Sebastian Milewski - 5

Solidny mecz. Bez większych wpadek, ale też niczym nie błysnął.

Kacper Skóra - 4

Słabe spotkanie. Poza rajdem z pierwszej połowy nie było go widać. Nabawił się urazu i został zmieniony.

Hubert Adamczyk - 5

Zagrał solidnie, ale niczym nie zaimponował.

Olaf Kobacki - 6

Przede wszystkim strzelił gola po tym, jak odebrał piłkę zawodnikowi Wisły. Poza tym dostał żółtą kartkę, która eliminuje go z meczu z Odrą Opole.

Karol Czubak - 5

Starał się, ale trochę brakowało mu argumentów. W pierwszej połowie trafił do siatki, ale ze spalonego. Po przerwie jego podania na gola nie zamienił Gojny.

Kasjan Lipkowski - 4

Zagrał przeciętnie po wejściu na boisko.

Tornike Gaprindaszwili - bez oceny

Nie pokazał nic specjalnego. W kolejnym meczu może zastąpić pauzującego Kobackiego i zagrać od początku. Bez oceny.