Nowa linia nocna
Linia "N16", jest odpowiednikiem dziennej linii "184" kursującej Gdańsk Główny - Niedźwiednik przez Suchanino i Morenę. Nowa linia umożliwi dostęp do komunikacji mieszkańcom mieszkającym w okolicach ul. Piekarniczej.
Linia "N1"
- Kurs z Oruni Górnej o godz. 23.17 zostanie przesunięty na 13.16 i nie będzie jechał już na przystanek "Osowa Przesypownia" tylko zostanie skrócony do "Oliwy PKP"
- O godz. 23.00 będzie kurs jadący z Dworca Głównego na przystanek "Osowa PKP" (przyjazd o godz. 23.43)
- Z powodu niskiej frekwencji wybrane kursy nie będą jeździć na Orunię Górną
Linia "N2"
- Kurs z godz. 23.24 z przystanku "Nowy Port Szaniec Zachodni" zostanie przesunięty na godz. 23.26
Linia "N3"
- Kurs z godz. 3.20 z przystanku "Galeria Bałtycka" będzie rozpoczynał się o godz. 03.18 na przystanku "Wrzeszcz PKP"
- Kursy z przystanku "Wrzeszcz PKP" z godz. 02.48 i 03.48 zostaną skrócone do Dworca Głównego (wcześniej autobusy dojeżdżały do przystanku "Wały Piastowskie")
Linia "N4"
- Nowy kurs o godz. 03.45 z Olimpijskiej do Dworca Głównego
- Kurs z Jelitkowa o godz. 04.20 do Galerii Bałtyckiej zostanie przesunięty na godz. 04.22 i wydłużony do Dworca Głównego
Linie "N5" i "N8" zostaną bez zmian
Linia "N9"
- Nowy kurs o godz. 03.30 z Dworca Głównego do Przegaliny.
Linia "N11"
- Zostanie zmienione oznaczenie na "N78"
- Kurs z Dworca Głównego o godz. 23.10 zostanie przesunięty na 23.30
- Kurs o godz. 04.22 z przystanku "Olszynka - Niwki" zostanie skrócony do Dworca Głównego
Linia "N12"
- Zostanie zmienione oznaczenie na "N6"
- Nowy kurs o godz. 04.30 z Dworca Głównego do Grudziądzkiej (przez Letnicę, Nowy Port i Brzeźno)
- Kurs o godz. 04.52 z Dworca Głównego zostanie przesunięty na godz. 05.00
- Wybrane kursy nie będą przejeżdżać przez przystanek "Wileńska"
- Kurs z godz. 23.25 z Grudziądzkiej do Żabianki SKM będzie wykonany na wydłużonej trasie i zostanie przeniesiony na godz. 23.11 oraz rozpocznie się na przystanku "Nowy Port Szaniec Zachodni"
Linia "N13"
- Zostanie zmienione oznaczenie na "N14"
- Wszystkie kursy w kierunku przystanku "Olimpijska" będą zjeżdżać na ul. Srebrną oraz Kolorową
- Kurs z przystanku "Przymorze Wielkie" o godz. 22.56 będzie miał wydłużoną trasę i rozpocznie się na przystanku "Piastowska'' o godz. 22.53
Wideo
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera