Najlepsze memy po mundialu w Katarze. Zobaczcie, a na pewno się uśmiejecie. "Fajnie było Szymuś, ale za miesiąc Miedź gra z Radomiakiem"

Jaki był mundial 2022 w Katarze? Argentyna została mistrzem świata, Leo Messi przeszedł do historii, Szymon Marciniak sędziował mecz finałowy. Polacy wyszyli z grupy i przegrali w 1/8 finału, ale styl gry był mocno krytykowany. Jak internauci widzieli te mistrzostwa świata? Koniecznie zobaczcie memy, a z pewnością się uśmiejecie się. Zapraszamy do oglądania.

Pierwsze zimowe mistrzostwa świata w piłce nożnej przeszły do historii. Nie brakowało emocji, ciekawych zdarzeń, sensacji, kontrowersji, a to zawsze okazja do popisów dla internautów, którzy przygotowali wyborne memy z okazji kontrowersyjnego, ale też dobrego sportowo mundialu w Katarze.

Reprezentacja Polski osiągnęła cel, bowiem po raz pierwszy od 1986 roku wyszła z grupy na mistrzostwach świata, ale do jakości i stylu gry biało-czerwonych było mnóstwo uwag. Poniżej oczekiwań spisał się Robert Lewandowski. Do tego doszedł temat kontrowersyjnych premii, o które piłkarze i sztab szkoleniowy spierali się podczas turnieju w Katarze. To na pewno nie działało pozytywnie na wizerunek polskiej reprezentacji, które mecz z Meksykiem dodatkowo został uznany za najgorsze spotkanie mundialu.

Niespodzianki? Tych w Katarze nie zabrakło. Taką z pewnością było odpadnięcie reprezentacji Niemiec już po fazie grupowej. Dużym rozczarowaniem było też wyeliminowanie Hiszpanii w 1/8 finału oraz pożegnanie się zespołów Brazylii i Portugalii na etapie ćwierćfinałów. Pozytywnym zaskoczeniem był za to występ Maroka, bo ta drużyna zakończyła mundial na czwartej pozycji. To jednak Niemcy zostali królami sensacji, bo jednak odpadnięcie na mistrzostwach świata drugi raz z rzędu już po fazie grupowej takiej reprezentacji musi szokować.

W Katarze jasno świeciły gwiazdy Leo Messiego i Kyliana Mbappe. Argentyńczyk zdobył upragnione mistrzostwo świata i został najlepszym piłkarzem mundialu. Z kolei Mbappe nie ukrywał smutku po finale, chociaż został wicemistrzem świata, a mistrzostwo ma w kolekcji z 2018 roku, a także popisał się hat-trickiem w finale i został królem strzelców mistrzostw świata, strzelając w turnieju osiem goli.