Najlepsze memy po meczu Polska - Holandia! Cudowny rajd Kamila Jóźwiaka, jedna połowa Roberta Lewandowskiego i słaba końcówka

(raf)
Memy po meczu Polska - Holandia (18.11.2020)
Memy po meczu Polska - Holandia (18.11.2020) Memy/Internet
Oto memy po meczu Polska - Holandia! Po niezwykle słabym niedzielnym meczu z Włochami piłkarze reprezentacji Polski zaprezentowali się z dużo lepszej strony w środowym starciu w Chorzowie z Holandią. Biało-czerwoni do 77 minuty prowadzili z "Pomarańczowymi" 1:0 po znakomitej akcji Kamila Jóźwiaka. Niestety, końcówka należała do przyjezdnych, którzy ostatecznie wygrali 2:1.

MEMY Polska - Holandia

W środę, 18 listopada na Stadionie Śląskim w Chorzowie zobaczyliśmy odmienioną reprezentację Polski. To nie była już drużyna, która nie potrafiła skonstruować ani jednej sytuacji pod bramką rywala. Biało-czerwoni odpowiednio zareagowali po blamażu w starciu z Włochami (przegrana w kiepskim stylu 0:2). Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że Holendrzy byli zupełnie innym przeciwnikom i nie stosowali tak skutecznego pressingu jak w niedzielnym spotkaniu Italia.

Holendrzy razili niedokładnością w wykańczaniu akcji ofensywnych, ale mimo to zdołali zadać dwa decydujące ciosy. Najpierw rzut karny wykorzystał Memphis Depay (wcześniej dyskusyjny faul Jana Bednarka), a w 84 minucie zwycięstwo Oranje przypieczętował strzałem głową Georginio Wijnaldum.