Policja w Lęborku ma nowe radiowozy. Samochody będą...

  Policja w Lęborku ma nowe radiowozy. Samochody będą przeznaczone do służby patrolowej [zdjęcia]

  oprac. af

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Policja w Lęborku otrzymała nowe radiowozy
  Policja w Lęborku otrzymała 3 auta. Samochody będą przeznaczone do służby patrolowej.
  1/8

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©mat. KWP Lębork

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku wzbogacili się o trzy nowe radiowozy. Nowe pojazdy zostały pozyskane dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Nowy tabor poprawi bezpieczeństwo mieszkańców oraz polepszy warunki służby funkcjonariuszy.
  W piątek, 5stycznia w Komendzie Powiat Policji w Lęborku odbyło się przekazanie radiowozów lęborskim policjantom. Uroczystość miała miejsce w dniu pożegnania dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku mł. insp. Jacka Kilanowskiego oraz wprowadzenia na to stanowisko jego następcy kom. Mariusza Mejera. W wydarzeniu udział wziął Komendant Wojewódzki Policji oraz kapelan lęborskich policjantów, Ks.
  Dziekan dr Henryk Krenczkowski, który pobłogosławił nowe radiowozy. Starostwo Powiatowe w Lęborku i Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku przekazały środki na zakup trzech oznakowanych samochodów: VW TG na potrzeby Referatu Patrolowo -Interwencyjnego oraz Opel Astra i Kia Ceed na potrzeby Wydziału Ruchu Drogowego lęborskiej komendy. Są to radiowozy oznakowane służące do typowej pracy patrolowej na drodze.


  Pomorska policja dostanie osiem nieoznakowanych radiowozów marki BMW 330i xDrive

  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:

  Najgroźniejsi przestępcy poszukiwani na Pomorzu  Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policji  Nieoznakowane radiowozy marki BMW dla pomorskiej policji  Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]  Kobiety poszukiwane przez pomorską policję  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY