Lechia Gdańsk - Korona Kielce: Zobacz wszystkie bramki! [WIDEO]

Mecz Lechii z Koroną na Stadionie Energa Gdańsk mógł się podobać kibicom. Nie brakowało w nim emocji, a przede wszystkim bramek. Obie drużyny strzeliły ich aż pięć.

Szczególnie ciekawa była pierwsza odsłona tego spotkania. Lechia grała odważnie, z przodu bardzo aktywny był Sławomir Peszko. Po 45 minutach gdańszczanie prowadzili z rywalem 2:1, po bramce Grzegorza Kuświka i samobójczym trafieniu Radka Dejmeka.

Druga odsłona okazała się dla biało-zielonych już bardziej nerwowa. Ze stanu 2:0 dla Lechii, zrobiło się bowiem 2:2, ale Lechia nie zamierzała zadowolić się remisem. Decydujące trafienia, po dosyć szczęśliwym strzale głową, zaliczył Grzegorz Kuświk.

Tym meczem gdańszczanie potwierdzili jednak, że przed nimi jeszcze sporo pracy.

- Cieszą trzy punkty, choć był horror i nerwowość. Trochę niepotrzebnie - uważa Piotr Nowak, trener Lechii. - Bramki były konsekwencją naszej dobrej gry i piłkarzom należą się słowa uznania. Niepotrzebnie sprokurowaliśmy sobie bramkę na koniec pierwszej połowy. Zespół grał bardzo dobrze, a straconej bramce dostał zadyszki mentalnej.

Chcesz zobaczyć wszystkie bramki z tego pojedynku? Kliknij TUTAJ.