SPECJALNE WYDANIE PLUS.DZIENNIKBALTYCKI.PL
  Kup prenumeratę cyfrową i czytaj więcej o najważniejszych wydarzeniach w regionie!

  Skutki nawałnicy na Pomorzu odczuwalne będą latami...

  Rozwiń

  Skutki nawałnicy na Pomorzu odczuwalne będą latami...

  Czy można było przewidzieć tragedię i jak działa system ostrzegania? W starostwie nie przesłano dalej alertów, bo było po godz. 15. Do tego obraz po kataklizmie. Mamy dla Was zdjęcia i wideo.

  Gdańsk, Sopot. „Harry Potter” i muzyka na żywo w Ergo Arenie...

  Gdańsk, Sopot. „Harry Potter” i muzyka na żywo w Ergo Arenie

  Tadeusz Żarek

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Gdańsk, Sopot. „Harry Potter” i muzyka na żywo w Ergo Arenie

  ©materialy prasowe

  Już w kwietniu czeka nas niezwykłe wydarzenie: cykl koncertów z niepowtarzalną muzyką do filmów o Harrym Potterze, słynnym czarodzieju z Hogwartu.
  Gdańsk, Sopot. „Harry Potter” i muzyka na żywo w Ergo Arenie

  ©materialy prasowe

  Koncerty z muzyką do „Harry’ego Pottera” są częścią światowego tournée, wcześniej zapowiedzianego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products. Koncerty, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 r., to kolejny niepowtarzalny prezent dla fanów czarodziejskiego świata J.K. Rowling.

  Justin Freer, prezes CineConcerts oraz producent i dyrygent koncertów tak wyjaśnia ich fenomen: „Cykl filmów >>Harry Potter<<, jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie.
  Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do wysłuchania po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu”. I dodaje: „Będzie to Was naprawdę niezapomniane przeżycie”.

  Brady Beaubien z CineConcerts, producent koncertów twierdzi wręcz, że: „Harry Potter kojarzy się wszędzie z ekscytującymi przeżyciami i mamy nadzieję, że wykonując tę niesamowitą muzykę i równocześnie odtwarzając cały film, damy widzom możliwość powrotu do magicznego świata oraz do wielu wspaniałych przygód i bohaterów, którzy go zamieszkują”.

  Justin Freer to dziś jeden z najbardziej rozchwytywanych dyrygentów muzyki filmowej. Ma na swoim koncie długą listę symfonicznych projektów na żywo i projekcji filmowych.

  Jego CineConcerts należy do czołówki twórców imprez rozrywkowych na żywo - od pełnometrażowych seansów filmowych z orkiestrą na żywo, przez interaktywne imprezy sportowo-muzyczne, aż po oryginalne, trójwymiarowe programy świąteczne.

  Oto plan koncertów:
  • 07.04: Warszawa (Hala Torwar),
  • 09.04: Gdańsk (Ergo Arena Gdańsk/Sopot),
  • 11.04: Wrocław (Hala Stulecia),
  • 12.04: Kraków (Tauron Arena Kraków).


  Więcej informacji na: Harrypotterinconcert.com.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama