KTH Krynica - Stoczniowiec Gdańsk 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)

Hokeiści Stoczniowca nie mieli problemów z odniesieniem zwycięstwa w Krynicy. Gdańszczanie pokonali zespół KTH 6:2. Bohaterem meczu był Aron Chmielewski, który strzelił cztery gole.

Stoczniowiec od początku meczu ruszył do zdecydowanych ataków i to przyniosło efekty już w pierwszej tercji. Podopieczni trenera Tadeusza Obłoja atakowali z rozmachem i zdecydowanie dyktowali warunki na lodowisku w Krynicy. Już w 6. minucie Aron Chmielewski po raz pierwszy w tym spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, kiedy to wykorzystał podanie Marka Wróbla. Kilkadziesiąt sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki, tym razem wykorzystując dobre podanie od Filipa Drzewieckiego.

Na początku drugiej tercji hokeiści z Krynicy strzelili kontaktowego gola. Drużyna Stoczniowca szybko opanowała jednak sytuację i znowu dyktowała warunki gry. Ponownie o sobie dał znać duet Drzewiecki - Chmielewski, a ten drugi po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. W tej części spotkania gdańszczanie zdobyli jeszcze dwie bramki. Najpierw krążek do siatki skierował Wróbel, a po chwili po raz czwarty w tym meczu uczynił to Chmielewski.

W trzeciej tercji drużyna Stoczniowca grała już spokojnie i kontrolowała wydarzenia na lodowisku. Gdańszczanie szybko strzelili szóstego gola, a jego autorem był Szymon Marzec. Przy tej bramce asystę zanotował Przemysław Odrobny. W końcowych sekundach meczu gospodarze tylko zmniejszyli rozmiary porażki.

Bramki: 0:1 Aron Chmielewski - Marek Wróbel (5:25), 0:2 Aron Chmielewski - Filip Drzewiecki (7:20), 1:2 Martin Buczek - Mateusz Dubel (24:50), 1:3 Aron Chmielewski - Filip Drzewiecki (27:05), 1:4 Marek Wróbel - Filip Drzewiecki - Aron Chmielewski (32:20), 1:5 Aron Chmielewski - Filip Drzewiecki - Tomasz Ziółkowski (35:10), 1:6 Szymon Marzec - Przemysław Odrobny (41:01), 2:6 Krzysztof Kozak - Robert Kostecki - Martin Buczek (59:29, w przewadze).