Eurowybory 2019 pomorskie. Listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego na Pomorzu
Lista nr 1
KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
- 1. MENTZEN Sławomir Jerzy (32 doradca podatkowy Toruń)
- 2. URBANIAK Michał Piotr (28 przedsiębiorcaMosty)
- 3. PRUŚ Sylwester Zbigniew (59 fizyk Gdańsk)
- 4. BREWIAK Grażyna(56 inżynier środowiska Gdańsk)
- 5. STUPKIEWICZ Magdalena (42 przedsiębiorca Stegna)
- 6. LIPINSKA-BEHRENDT Martyna Elżbieta (25 handlowiec Chojnice)
- 7. ŚWIECZKOWSKA Iwona Gabriela (23 opiekunka w żłobku Somonino)
- 8. KRZYWKOWSKI Marcin Piotr (29 naukowiec Tczew)
- 9. DRANIEWICZ Karol Łukasz (32 przedsiębiorca Gdańsk)
- 10. DZIAMBOR Artur Erwin (37 nauczyciel języka angielskiego Gdynia)
Lista nr 2
KW Wiosna Roberta Biedronia
- 1. MACIEJEWSKA Beata Monika (50 edukatorka Gdańsk)
- 2. RUTKA Marek Andrzej (43 nauczyciel akademicki Gdynia)
- 3. BIEDROŃ Adriana Maria(49 nauczyciel akademicki Słupsk)
- 4. JAROSZ Maciej (30przedsiębiorca Borkowo)
- 5. GRACZYK Ewa Elżbieta (65 nauczyciel akademicki Gdańsk)
- 6. JASIONEK Henryk Jacek(44 prawnik Gdańsk)
- 7. OCHOCKA Iwona (43 nauczyciel Knybawa)
- 8. BYLICA Bartosz (27 marketingowiecRotmanka)
- 9. SZUBIŃSKA Bożena Leokadia(63 żołnierz Gdańsk)
- 10. LAMENTOWICZ Wojciech (72 prawnik Rumia)
Lista nr 3
KKW Koalicja Europejska PO PSL SLD N Zieloni
- 1. LEWANDOWSKI Janusz Antoni- (67 ekonomista, Sopot)
- 2. ADAMOWICZ Magdalena(46 nauczyciel akademicki Gdańsk
- 3. TRAWICKI Krzysztof Gabriel (63 lekarz weterynarii Bytonia)
- 4. JACHLEWSKA Elżbieta (50 ekonomistka Gdańsk)
- 5. FURGO Grzegorz Witold (62 polityk Gdańsk)
- 6. LIEDER Ewa (51 ekonomistka Gdańsk)
- 7. POPOWSKA Magdalena Maria (47 nauczyciel akademicki Gdańsk)
- 8. PIETRZAK Anna Grażyna(44ekonomista Dębnica Kaszubska)
- 9. KALINOWSKA Jolanta Maria (61 politolog Karczemki)
- 10. WAŁĘSA Jarosław Leszek (42 politolog Gdańsk)
Lista nr 4
KW Prawo i Sprawiedliwość
- 1. FOTYGA Anna Elżbieta (62 ekonomistka Gdańsk)
- 2. SELLIN Jarosław Daniel (55 urzędnik państwowy Warszawa)
- 3. SIKORA Danuta Teresa (57 ekonomistka Gdańsk)
- 4. MÜLLER Piotr Józef(29 prawnik Słupsk)
- 5. SZYMAŃSKI Antoni(66 kurator sądowy Gdańsk)
- 6. KURZELEWSKA Arleta (48 radca prawny Człuchów)
- 7. BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga(46 prawnik Gdynia)
- 8. RABENDA Karol Kazimierz (35 historyk Gdańsk)
- 9. DEMSKI Patryk Jerzy (41menedżerPelplin)
- 10. ŁUCZYK Mariusz Wojciech (56 urzędnik państwowy Miastko)
Lista nr 5
KKW Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS
- 1. GÓRSKA Anna (38specjalista do spraw stosunków międzynarodowych Straszyn)
- 2. KOWALCZUK Łukasz (35 psychologGdynia)
- 3. SOBAŃSKA Joanna Małgorzata (34 biotechnolog Gdańsk)
- 4. BONIECKI Łukasz Michał(30 programista aplikacji Gdańsk)
- 5. HASKA Karolina (37 przedsiębiorca Wejherowo)
- 6. SZCZEPAŃSKI Adam Aleksander (32 wyższy urzędnik samorządowy Gdańsk)
- 7. PRUSSAK Sara Maria (29specjalista do spraw ochrony środowiska Gdańsk)
- 8. ANDRZEJEWSKI Szymon Tomasz (34 politolog Gdańsk)
- 9. PRUSINOWSKA Magdalena (36nauczyciel języka obcego Możdżanowo)
- 10. LUBIEWSKI Adam Marek (48inspektor ochrony danych Kębłowo)
Lista nr 6
KWW Kukiz 15
- 1. KOBYLARZ Andrzej Sławomir (53 parlamentarzysta Domachowo)
- 2. BŁASZCZYK Anna (45 księgowa Gdynia)
- 3. LUTY Jerzy (74 rolnik Sołtyski)
- 4. DUDEK Dorota (45europeistka Gdańsk)
- 5. POMIRSKA Zofia Małgorzata (50 nauczyciel akademicki Gdańsk)
- 6. RODZIEWICZ-KLAWIŃSKA Jolanta Ewa (47 pedagogMalbork)
- 7. PIĄTKOWSKA Andżelika Ewa (44 pracownik administracyjny Starogard Gdański)
- 8. HAMADYK Łukasz Mariusz (34 politolog Gdańsk)
- 9. KLAWITER Jan Andrzej(68 chemik Rumia)
Lista nr 7
KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
- 1. ZBOROWSKi Maciej (przedsiębiorca Gdynia)
- 2. KNUTH Maciej (dziennikarz Starogard Gd.)
- 3. JANOWICZ Kamila Marta (nauczyciel Władysławowo)
- 4. WIŚNIEWSKI Radosław Andrzej (przedsiębiorca Ustka)
- 5. PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz (dyrektor operacyjny Sopot)
- 6. STRUK Anna Marta (rzecznik prasowy Brzyno)
- 7. WARDA Małgorzata Maja (rzeźbiarka Gdynia)
- 8. MAKRENEK Helena Cecylia (doradca finansowy Gdańsk)
- 9. DOMŻALSKA Elżbieta Maria (doradca finansowy Mława)
- 10. GRAJKOWSKI Piotr (informatyk Kobyłka)
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?