Druga porażka Remusa

Drugą porażkę w tym sezonie zanotowali koszykarze koś-cierskiego Remusa. Tym razem w wyjazdowym spotkaniu ulegli 36:88 Gdyńskiej Akademii Koszykówki, drużynie, która w minionym sezonie wywalczyła mistrzostwo ligi.

Początek tego spotkania nie zapowiadał tak wysokiej przegranej naszego zespołu. Pierwsza połowa miała bardzo wyrównany przebieg, co było m.in. efektem doskonałej defensywy kościerskiej ekipy. Ostatecznie pierwsza część zakończyła się tylko kilkupunktową przewagą gospodarzy. Jednak w drugiej odsłonie ich przewaga zaczęła rosnąć z minuty na minutę. Koszykarze Remusa wyraźnie opadli z sił, co umiejętnie wykorzystywali przeciwnicy. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gdyńskiego zespołu. Kolejne spotkanie zespół Zbigniewa Kobusa rozegra przed własną publicznością. Mecz odbędzie się 28 października o 18.30, a rywalem naszej drużyny będzie UKS 7 Sopot.