Chojniczanka znowu nie zachwyciła

Piłkarze Chojniczanki, pod wodzą trenera Macieja Bartosza, zremisowali w sobotę z Chrobrym Głogów 1:1. To na pewno nie był szczyt marzeń ekipy z Chojnic.

W pierwszej połowie zdecydowanie lepszym zespołem okazali się gospodarze. Swojej przewagi na boisku w żaden sposób nie byli jednak w stanie udokumentować bramką. Jeszcze w pierwszych 45 minutach to się nie zemściło, ale kibice w Chojnicach mogli być nieco tym faktem podirytowani.

Pierwsza bramka w tym pojedynku padła w 51. minucie. Po błędzie obrońców gości do piłki dopadł Bartłomiej Niedziela, który idealnie dograł do Patryka Mikity, a ten bez problemów umieścił piłkę w bramce rywali.

Gospodarze długo prowadzeniem się jednak nie nacieszyli. 10 minut później, po dośrodkowaniu z lewej strony, do piłki dopadł Maciej Górski i piłkę uderzył pod nogami Damiana Podleśnego.

Obie drużyny w tym fragmencie spotkania miały jeszcze szanse na strzelenie bramek, ale żadnej z nich nie wykorzystały.

W tabeli I ligi w dalszym ciągu prowadzi Arka Gdynia. Drutex Bytovia jest na ósmym miejscu, a Chojniczanka na 14.