Chojniczanka Chojnice w sparingach wygrywa po 3:2. Tym razem I-ligowiec pokonał Unię Janikowo [bramki]

(raf)
od 16 lat
Zimowe sparingi. I-ligowa Chojniczanka Chojnice rozegrała drugi sparing w przerwie zimowej. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki po zwycięstwie 3:2 nad Lechią w Gdańsku, tym razem pokonali 3:2 III-ligową Unię Janikowo. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu kontrolnego.

W piątkowym meczu łupem bramkowym podzielili się kolejno Oskar Paprzycki, Mateusz Żukowski i Tomasz Mikołajczak.

Trzeci mecz kontrolny Chojniczanka rozegra już na zgrupowaniu w Stężycy, gdzie w sobotę, 1 lutego zmierzy się z II-ligową Bytovią.

Chojniczanka Chojnice - Unia Janikowo 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Kowalczuk (2), 1:1 Oskar Paprzycki (12), 2:1 Mateusz Żukowski (51), 2:2 Mikołaj Gibas (77), 3:2 Tomasz Mikołajczak (82)

Chojniczanka: (I połowa) Witan - Podgórski, Michalski, Klabník, Wachowiak - Rajch, Spychała, Paprzycki, B. Wolski, Jagiełło - Kuzimski. (II połowa) Janukiewicz - Mudra, Bartosiak, Kasperowicz, Pietruszka - Drozdowicz, Žitko, Mikołajczak, Żukowski, Trojanowski - Surdykowski