Nowoczesne garnki włoskiego producenta Philipiak – opinie

  Nowoczesne garnki włoskiego producenta Philipiak – opinie

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Nowoczesne garnki włoskiego producenta Philipiak – opinie
  Marka Philipiak kojarzona jest głównie z pokazów garnków oraz działalności charytatywnej, ale nie to wyróżnia jej ofertę spośród innych producentów. Jej naczynia mają ekskluzywny styl, a przy tym gotowanie w nich jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia – są antyalergiczne, antybakteryjne oraz odpowiednio kumulują ciepło, aby potrawy nie straciły cennych składników odżywczych.
  Nowoczesne garnki włoskiego producenta Philipiak – opinie

  Philipiak słynie ze swojej bogatej oferty naczyń, które są wypadkową oryginalnego włoskiego wzornictwa oraz najnowszych rozwiązań technologicznych. Popularność marki nakręcają sami konsumenci, którzy chętnie dzielą się opiniami o Philipiak w Internecie i poza nim, dzięki czemu każdy ma dostęp do wiarygodnej bazy opinii. Warto dodać, że również światowej sławy kucharze chętnie rekomendują naczynia Philipiak, jako zalety wskazując równomierne podgrzewanie potrawy oraz bezpieczne materiały, z których garnki są wykonane.

  O marce Philipiak

  Historia firmy zaczyna się w 1947 roku, kiedy to włoska rodzina Garavagliów zaczęła produkować naczynia kuchenne. W 1967 roku na przedmieściach Mediolanu powstała nowoczesna fabryka naczyń ze stali szlachetnej, która stale podnosiła jakość produktów, dostosowując je pod potrzeby gospodyń domowych oraz dbając o ich nieszkodliwość dla zdrowia człowieka.

  Od 2001 roku firma pod swoimi skrzydłami ma takie marki jak Philipiak Milano, Kallman, I Disegno oraz Linea Natura. Dzisiaj Philipiak ma opinię marki, która łączy technologie z dbałością o jakość i zdrowie. Garnki są satynowane, dzięki czemu są odporne na zarysowania i odpryski, a dno jest akutermiczne, co wpływa na równomierne nagrzewanie się ścian. Wykonane są z materiałów bezpiecznych, dzięki czemu żadne szkodliwe substancje nie przedostają się do potrawy.

  Co roku Philipiak organizuje blisko 10 000 spotkań, w których udział bierze ponad 350 000 osób, co jest dowodem na to, że firma szczególnie dba o pozytywne relacje ze swoimi klientami. Więcej o samej firmie oraz opinie Philipiak można znaleźć na stronie: http://www.philipiakmilano.pl/

  Opinie o Philipiak – sięgnijmy do Internetu

  Opinie Philipiak można znaleźć na facebookowym fanpage'u firmy. Pośród nich przoduje opinia, że garnki nie zmieniają smaku potraw. Takimi doświadczeniami dzielą się osoby, które codziennie gotują w naczyniach Philipiak i które jednocześnie dbają o to, aby potrawy wychodzące z garnka były smaczne i zdrowe. Garnki Philipiak są doceniane przez osoby, które muszą ograniczyć spożywanie soli i tłuszczy, zatem sprawdzą się w kuchni osób dbających o sylwetkę, jak i stosujących dietę przepisaną przez lekarza.

  Pozytywnie o samych naczyniach Philipiak wypowiadają się polskie gwiazdy jak na przykład kucharz Karol Okrasa, Agnieszka Cegielska, Elżbieta Zapendowska czy Łukasz Zagrobelny. Wśród opinii o Philipiak od znanych osobistości przoduje przede wszystkim uznanie dla promocji zdrowego stylu życia. Marka Philips przoduje w organizowaniu akcji promocyjnych, w których nie tylko jej produkty się pojawiają, ale nacisk kładziony jest na dzielenie się przepisami na przyrządzenie zdrowych potraw oraz wyjaśniane jest, dlaczego należy wybierać garnki ze sprawdzonych materiałów oraz z rozwiązaniami zapewniającymi kontrolę nad temperaturą.

  Na forach internetowych z powodzeniem znaleźć niezależne opinie o Philipiak. Forumowicze jako atut wskazują możliwość zaproszenia do domu przedstawiciela firmy, który zaprezentuje, jak należy korzystać z naczyń – jakie mają możliwości, funkcje oraz jak należy o nie dbać i czyścić. Prezentacja w zaciszu domowym ma same zalety, ponieważ pozwala zapoznać się z samymi produktami, a także przekonać się, że nawet standardowe potrawy mogą nabrać wyrafinowanego smaku dzięki odpowiednim garnkom.

  Naczynia Philipiak w opiniach konsumentów postrzegane są jako produkty najnowszej generacji. Są wykonane z metali odpornych na zadrapania i odkształcania, są superwytrzymałe, co oznacza, że służyć w kuchni będą latami. Dotychczasowi klienci potwierdzają również, że naczynia są antybakteryjne, co znacząco wpływa na wydłużenie czasu przechowywania jedzenia. Jako atut wymieniają również możliwość gotowania i zapiekaniu wielu potraw przy użyciu tylko jednego naczynia.

  Produkty marki Philips powstały z myślą o zdrowym trybie życia. Ich codzienne używanie jest całkowicie bezpieczne. Garnki pozwalają przygotować niskokaloryczne potrawy z zachowaniem wartości odżywczych stosowanych składników. Opinie o Philipiak potwierdzają, że jest to doskonały wybór dla tych, dla których codzienne gotowanie nie jest tylko rutynową czynnością, ale ważnym aspektem życia i kulinarną sztuką.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo