Sobota
  22.10.2016

  Dzisiaj w serwisie plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Pociąg na gumowych kołach zmienił rozkład

  Pociąg na gumowych kołach zmienił rozkład

  Paweł Rydzyński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Autobus kolejowej komunikacji zastępczej, kursujący między Kościerzyną a Chojnicami, zmienił rozkład. PKP skróciły czas przejazdu o ok. pół godziny.
  Obecnie autobus wyjeżdża z Chojnic o godz. 17.59, do Kościerzyny przyjeżdża o 19.25. Z powrotem wyrusza o 19.35, w Chojnicach jest o godz. 21.13. Po drodze zatrzymuje się we wszystkich miejscowościach, w których stają pociągi. Jeśli nie ma możliwości podjazdu do przystanku kolejowego, wówczas staje na najbliższym przystanku PKS.

  Kursowanie autobusu jest spowodowane problemami taborowymi PKP. Pozostałe trzy pary pociągów Kościerzyna - Chojnice każdego dnia obsługiwane są jednak szynobusami. Odjazdy z Kościerzyny o godz. 4.41, 9.17 i 15.14, z Chojnic - 5.12, 13.43, 15.42.

  Kolejarze zastrzegają, że w przypadku np. popsucia się szynobusów obsługę połączeń na tej trasie mogą przejąć "pociągi na gumowych kołach".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo