25.10.2016
  Wtorek

  Dzisiaj w serwisie plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Zbadaj swoją zdolność kredytową

  Zbadaj swoją zdolność kredytową

  VIK

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Chcesz wiedzieć, czy bank przyzna ci kredyt? Nie chcesz tracić czasu na bieganie po bankach? Skorzystaj z oferty firmy doradztwa finansowego Finamo, która organizuje Dni Zdolności Kredytowej. Podczas ich trwania każdy będzie mógł sprawdzić, jaką posiada zdolność kredytową i ile są mu dziś gotowe pożyczyć banki. Patronem akcji jest "Polska Dziennik Bałtycki" i "Echo Miasta".
  Już dziś, aż do czwartku (2 kwietnia) w trójmiejskich placówkach Finamo czekają na ciebie doradcy. Po bezpłatną poradę można udać się: w Gdańsku - punkt przy ul. Jana Heweliusza 5 i w Gdyni - punkt przy ul. Świętojańskiej 3 i Świętojańskiej 91. Centra finansowe Finamo są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.

  Akcja jest odpowiedzią na duże zainteresowanie klientów wysokością ich zdolności kredytowej, po zaostrzeniu przez banki kryteriów przyznawania kredytów.
  Zbadać swoją zdolność powinien każdy, kto w najbliższym czasie planuje zaciągnąć kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Badanie zdolności pozwala wskazać największą kwotę, którą można dziś otrzymać w bankach.

  Zatem poprzez jedną wizytę w Centrum Finansowym Finamo, można dowiedzieć się tyle, co odwiedzając ponad 20 placówek różnych banków. Jak bank liczy zdolność kredytową? W procesie oceny największe znaczenie mają dwa elementy: dochody kredytobiorcy oraz stałe wydatki i koszty utrzymania. Największe różnice pomiędzy bankami występują w wypadku tych drugich. Zatem jeżeli dla jednego banku nie jesteśmy mile widzianym klientem - nie oznacza to wcale, że drugi bank też nam odmówi pożyczki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo