Zbadaj swoją zdolność kredytową

  Zbadaj swoją zdolność kredytową

  VIK

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Chcesz wiedzieć, czy bank przyzna ci kredyt? Nie chcesz tracić czasu na bieganie po bankach? Skorzystaj z oferty firmy doradztwa finansowego Finamo, która organizuje Dni Zdolności Kredytowej. Podczas ich trwania każdy będzie mógł sprawdzić, jaką posiada zdolność kredytową i ile są mu dziś gotowe pożyczyć banki. Patronem akcji jest "Polska Dziennik Bałtycki" i "Echo Miasta".
  Już dziś, aż do czwartku (2 kwietnia) w trójmiejskich placówkach Finamo czekają na ciebie doradcy. Po bezpłatną poradę można udać się: w Gdańsku - punkt przy ul. Jana Heweliusza 5 i w Gdyni - punkt przy ul. Świętojańskiej 3 i Świętojańskiej 91. Centra finansowe Finamo są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.

  Akcja jest odpowiedzią na duże zainteresowanie klientów wysokością ich zdolności kredytowej, po zaostrzeniu przez banki kryteriów przyznawania kredytów.
  Zbadać swoją zdolność powinien każdy, kto w najbliższym czasie planuje zaciągnąć kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Badanie zdolności pozwala wskazać największą kwotę, którą można dziś otrzymać w bankach.

  Zatem poprzez jedną wizytę w Centrum Finansowym Finamo, można dowiedzieć się tyle, co odwiedzając ponad 20 placówek różnych banków. Jak bank liczy zdolność kredytową? W procesie oceny największe znaczenie mają dwa elementy: dochody kredytobiorcy oraz stałe wydatki i koszty utrzymania. Największe różnice pomiędzy bankami występują w wypadku tych drugich. Zatem jeżeli dla jednego banku nie jesteśmy mile widzianym klientem - nie oznacza to wcale, że drugi bank też nam odmówi pożyczki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo