Konkurs młodych menedżerów w Gdańsku

  Konkurs młodych menedżerów w Gdańsku

  Kamila Grzenkowska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Dziesięć drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego bierze dziś udział w regionalnym finale konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości". Organizatorem projektu jest Pomorskie Studenckie Forum Business Centre Club.
  Trzyosobowe zespoły uczniów będą musiały m.in. podejmować poważne decyzje menedżerskie. Głównym celem projektu NZP jest promowanie idei przedsiębiorczości oraz nauczenie młodych ludzi wykorzystywania zdobytej wiedzy.

  - Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości to pierwsza taka inicjatywa pokazująca uczniom, jak można efektywnie wykorzystać zdobytą wiedzę i jak - w oparciu o poznane modele ekonomiczne - rozwiązywać rzeczywiste problemy, które dotykają firmy działające na polskim rynku - tłumaczy Łukasz Opłocki, jeden z organizatorów konkursu. - Poza tym projekt promuje idee kreatywnego myślenia i nieszablonowego podejścia do rozwiązywanych problemów.

  Konkurs podzielony jest na trzy etapy - internetowy, finał regionalny i ogólnopolski. Mecenasem konkursu jest Bank Nordea.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo