27.10.2016
  Czwartek

  O czym piszemy na plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń
  27.10.2016
  Zwiń

  Czarne: Groził, że zastrzeli dziewczynę, dostał 10 miesięcy...

  Czarne: Groził, że zastrzeli dziewczynę, dostał 10 miesięcy w zawieszeniu i kuratora

  (STEF)

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Wyrokiem skazującym zakończył się proces 18-latka, który w styczniu br. groził bronią pracownicy Domu Domu Pomocy Społecznej w Czarnem.
  Czarne: Groził, że zastrzeli dziewczynę, dostał 10 miesięcy w zawieszeniu i kuratora
  Sąd uznał go winnym wszystkich trzech zarzutów - nielegalnego posiadania broni, grożenia nią i czynnego oporu podczas zatrzymania. Karol K. został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i przepadek dowodu rzeczowego - pistoletu gazowego. Został też objęty dozorem kuratorskim.

  Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 21 stycznia br. Pracownica DPS otrzymała od zakochanego w niej mężczyzny SMS-a z prośbą o wyjście przed budynek. Kiedy tego nie zrobiła, chłopak wszedł do budynku w towarzystwie kolegi i wyciągnął pistolet, mierząc najpierw w głowę dziewczyny, potem we własną. Przybyli na miejsce policjanci musieli użyć siły i gazu, aby go obezwładnić.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo