Zakończyło się głosowanie w plebiscycie WÓJT POMORZA 2013!...

Zakończyło się głosowanie w plebiscycie WÓJT POMORZA 2013! [WYNIKI]

Daria Jankiewicz

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

Zakończyło się głosowanie w plebiscycie WÓJT POMORZA 2013! [WYNIKI]
W piątek, 28 czerwca o północy Czytelnicy zakończyło się głosowanie w plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego" WÓJT POMORZA 2013. Czytelnicy wybrali nie tylko najlepszego wójta, lecz także gminę wiejską, w której żyje się najlepiej.
Zakończyło się głosowanie w plebiscycie WÓJT POMORZA 2013! [WYNIKI]
- To nie pierwsza edycja naszego plebiscytu - mówi Mariusz Szmidka, redaktor naczelny "Dziennika Bałtyckiego". - Przez kilka lat Wójta Pomorza wybieraliśmy co roku. Teraz wracamy do tej tradycji. Nasz plebiscyt to najlepsza poza wyborami okazja, by ocenić pracę samorządowców i wyłonić tych najlepszych i najbardziej skutecznych w zarządzaniu gminą.

Zobacz aktualne wyniki głosowania na Wójta Pomorza 2013


Zobacz wyniki głosowania na najlepszą gminę wiejską 2013Mieszkańcom pomorskich gmin wiejskich ich wójtów przedstawiać nie trzeba. Niektórzy z samorządowców sprawują tę funkcję od wielu lat. To właśnie dzięki pracy ich i kierowanych przez nich urzędów gminy, udało się zrealizować wiele ważnych inwestycji i wykorzystać europejskie fundusze. Pomorskiej gminy wiejskie pięknieją i rozwijają się z roku na rok. Dzięki temu poprawia się jakość życie ich mieszkańców.

Przeczytaj rozmowy z liderami rankingu Wójt Pomorza!


Jerzy Włudzik, wójt gminy KosakowoDlatego w tym roku Czytelnicy wybiorą nie tylko Wójta Pomorza, lecz także będą mogli docenić rozwój gminy, w której mieszkają, głosując na nią w plebiscycie na gminę wiejską najbardziej przyjazną mieszkańcom. Czym powinna charakteryzować się taka gmina? Na pewno dużą liczbą ważnych inwestycji zrealizowanych w ostatnich latach. Ale nie tylko. Także dobrą pracą urzędu gminy, który powinien sprawnie i uprzejmie obsługiwać mieszkańców uwzględniają ich potrzeby. Z jakością życia w gminie wiąże się także np. liczba imprez kulturalnych, które się w niej obywają i zapewniają mieszkańcom atrakcyjną rozrywkę.

Czekają nagrody


Na wójtów i gminy wiejskie, które zdobędą najwięcej głosów w naszym plebiscycie czekają nagrody. Na początku lipca w Gdańsku odbędzie się uroczyste podsumowanie naszego plebiscytu, na które zaprosimy wszystkich wójtów z Pomorza. Pierwsza dziesiąta z rankingu naszego plebiscytu otrzyma wyjątkowe kapelusze Wójta Pomorza oraz pamiątkowe dyplomy. Na pierwszą trójkę w rankingu wójtów czeka dodatkowa nagroda - całostronicowa prezentacja na łamach "Dziennika Bałtyckiego". Wójtowie będą mogli opowiedzieć o swoich dokonaniach i planach na przyszłość.

Gmina wiejska, która zwycięży w rankingu gmin przyjaznych mieszkańcom będzie mogła się zaprezentować na łamach czterostronicowej wkładki, która ukaże się w całym nakładzie w codziennym wydaniu "Dziennika Bałtyckiego". Druga i trzecia gmina w rankingu otrzyma w nagrodą możliwości zamieszczenia całostronicowej promocji.

Wybierzmy razem Wójta Pomorza 2013 i pomorską gminę wiejską, w której żyje się najlepiej.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

NASZE AKCJE

Wideo