Gorączka piątkowej nocy

  Gorączka piątkowej nocy

  Magdalena Andrzejczyk

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Gwiazdy tańczą już wszędzie - na parkiecie, na lodzie i na ekranie. O ile w pierwszych dwóch dziedzinach radzą sobie różnie i mają prawo do pomyłek i wywrotek, o tyle w kinie muszą wykazać się profesjonalizmem i giętkością ruchów godną Travolty.
  Najważniejszy film to "Kochaj i tańcz", nowy film ze stajni TVN, z udziałem Mateusza Damięckiego, Izy Miko, Katarzyny Figury, Krzysztofa Globisza oraz Jacka Komana, polskiego aktora występującego od lat za granicą. To on zaśpiewał fenomenalnie "Roxanne" w przeboju "Moulin Rouge!", pojawił się także w przebojach "Australia" i "Opór".

  W piątek zobaczymy także "Dirty Dancing" nowego pokolenia, czyli "Step up: Taniec zmysłów" z 2006 roku i kontynuację przeboju - "Step up 2" , a także "Just dance - Tylko taniec".
  "Step Up" to historia chłopaka z gorszej dzielnicy Baltimore, tancerza ulicznego, który przez przypadek poznaje uczennicę renomowanej szkoły baletowej. Co dzieje się między nimi dalej, nietrudno zgadnąć...

  Z kolei "Just dance - Tylko taniec" to opowieść o młodych tancerzach rozgrywająca się w scenerii słynnych klubów Chicago. ma

  Gdańsk, 6.03. Helios, ul. Kołobrzeska 41c. Godz. 23.30. Bilety: 18 i 20 zł.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo