Menu Region

Horoskop na dziś. Sprawdź co Cię czeka 31 maja 2013!

Horoskop na dziś. Sprawdź co Cię czeka 31 maja 2013!

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

red

Prześlij Drukuj
Przeczytajcie horoskop na piątek, 31 maja 2013 roku i na najbliższy tydzień.
BARAN (21 III - 20 IV)
Bądź wyrachowany i trzymaj kciuki za tych, którzy spełniają Twoje życzenia. Jeśli ktoś z młodszych członków rodziny nie chce Cię wysłuchać, a powinien - krzycz.

BYK (21 IV - 21 V)
Nie odkładaj pracy na przyszły tydzień. Zrób tyle, ile zdołasz, przed niedzielą. Pamiętaj jednak o tym, by zatroszczyć się o dobre samopoczucie domowników, a nie tylko o swoje.


BLIŹNIĘTA (22 V - 21 VI)
Masz wybitny dar do komplikowania sobie życia. Może powinieneś sięgnąć po jakiś poradnik? Hipochondria? Możliwe, że obawy przed chorobą weźmiesz za jej objawy.

RAK (22 VI - 21 VII)
Jeśli ktoś zachowuje się arogancko, zamykaj przed nim drzwi. Nie daj się sprowokować. Z drugiej strony schodź domownikom z drogi, jeśli nie możesz lub nie chcesz im pomóc.

LEW (22 VII - 22 VIII)
W Twojej głowie raz świeci słońce, raz pada deszcz. Opanuj huśtawkę emocji. Masz ludziom tyle do zaoferowania, a zamykasz się w sobie i milczysz.

PANNA (23 VIII - 22 IX)
Czeka Cię emocjonujący weekend, chociaż niczego nie planowałeś.Masz kogoś na oku? Daj mu jakiś znak, że nie jest Ci obojętny. Możesz spodziewać się miłej reakcji z jego strony.

WAGA (23 IX - 23 X)
Zanim zaczniesz uparcie dążyć do celu, upewnij się, czy cel jest tego wart. Nic Ci się nie chce robić? To połóż się na kanapie - dobrze zrobi Ci mała drzemka.

SKORPION (24 X - 22 XI)
Ktoś marudzi, grymasi i narzeka? Nawet nie próbuj go zrozumieć. Niech sobie trochę pomarudzi. Pamiętaj, że optymizm jest najlepszym antybiotykiem na sercowe infekcje.

STRZELEC (23 XI - 21 XII)
Nie wymyślaj ludzi, tylko spróbuj ich poznać, a unikniesz rozczarowań. Może Cię zgubić irracjonalna wiara we własne talenty mediatorskie.Nie baw się w rozjemcę.

KOZIOROŻEC (22 XII - 20 I)
Jeśli masz wszystkiego dość, to nic nie rób. I nie dumaj nad swoim losem. Niczego nie analizuj. Odpocznij - po prostu połóż się pod gruszą na dowolnie wybranym boku. Świat poczeka...

WODNIK (21 I - 20 II)
Zasypany rachunkami? Porozmawiaj z domownikami o ich wydatkach, a jeśli Tobie potrzebna jest jakaś rada, poproś o nią kogoś mądrego, o niezwykłej intuicji. Zaproponuj spotkanie.

RYBY (21 II - 20 III)
Jesteś podatny na sugestie. Upewnij się co do intencji rozmówcy. Wizyta u rodziny w ten weekend jest bardzo dobrym pomysłem. Jeśli nie masz zaproszenia, sprawdź, kto ma dzisiaj imieniny.

Codziennie rano najważniejsze informacje z "Dziennika Bałtyckiego" prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się