Horoskop na dziś. Sprawdź co Cię czeka 31 maja 2013!

Horoskop na dziś. Sprawdź co Cię czeka 31 maja 2013!

red

Dziennik Bałtycki

Dziennik Bałtycki

Horoskop na dziś. Sprawdź co Cię czeka 31 maja 2013!
Przeczytajcie horoskop na piątek, 31 maja 2013 roku i na najbliższy tydzień.
Horoskop na dziś. Sprawdź co Cię czeka 31 maja 2013!
BARAN (21 III - 20 IV)
Bądź wyrachowany i trzymaj kciuki za tych, którzy spełniają Twoje życzenia. Jeśli ktoś z młodszych członków rodziny nie chce Cię wysłuchać, a powinien - krzycz.

BYK (21 IV - 21 V)
Nie odkładaj pracy na przyszły tydzień. Zrób tyle, ile zdołasz, przed niedzielą. Pamiętaj jednak o tym, by zatroszczyć się o dobre samopoczucie domowników, a nie tylko o swoje.


BLIŹNIĘTA (22 V - 21 VI)
Masz wybitny dar do komplikowania sobie życia. Może powinieneś sięgnąć po jakiś poradnik? Hipochondria? Możliwe, że obawy przed chorobą weźmiesz za jej objawy.

RAK (22 VI - 21 VII)
Jeśli ktoś zachowuje się arogancko, zamykaj przed nim drzwi. Nie daj się sprowokować. Z drugiej strony schodź domownikom z drogi, jeśli nie możesz lub nie chcesz im pomóc.

LEW (22 VII - 22 VIII)
W Twojej głowie raz świeci słońce, raz pada deszcz. Opanuj huśtawkę emocji. Masz ludziom tyle do zaoferowania, a zamykasz się w sobie i milczysz.

PANNA (23 VIII - 22 IX)
Czeka Cię emocjonujący weekend, chociaż niczego nie planowałeś.Masz kogoś na oku? Daj mu jakiś znak, że nie jest Ci obojętny. Możesz spodziewać się miłej reakcji z jego strony.

WAGA (23 IX - 23 X)
Zanim zaczniesz uparcie dążyć do celu, upewnij się, czy cel jest tego wart. Nic Ci się nie chce robić? To połóż się na kanapie - dobrze zrobi Ci mała drzemka.

SKORPION (24 X - 22 XI)
Ktoś marudzi, grymasi i narzeka? Nawet nie próbuj go zrozumieć. Niech sobie trochę pomarudzi. Pamiętaj, że optymizm jest najlepszym antybiotykiem na sercowe infekcje.

STRZELEC (23 XI - 21 XII)
Nie wymyślaj ludzi, tylko spróbuj ich poznać, a unikniesz rozczarowań. Może Cię zgubić irracjonalna wiara we własne talenty mediatorskie.Nie baw się w rozjemcę.

KOZIOROŻEC (22 XII - 20 I)
Jeśli masz wszystkiego dość, to nic nie rób. I nie dumaj nad swoim losem. Niczego nie analizuj. Odpocznij - po prostu połóż się pod gruszą na dowolnie wybranym boku. Świat poczeka...

WODNIK (21 I - 20 II)
Zasypany rachunkami? Porozmawiaj z domownikami o ich wydatkach, a jeśli Tobie potrzebna jest jakaś rada, poproś o nią kogoś mądrego, o niezwykłej intuicji. Zaproponuj spotkanie.

RYBY (21 II - 20 III)
Jesteś podatny na sugestie. Upewnij się co do intencji rozmówcy. Wizyta u rodziny w ten weekend jest bardzo dobrym pomysłem. Jeśli nie masz zaproszenia, sprawdź, kto ma dzisiaj imieniny.

Codziennie rano najważniejsze informacje z "Dziennika Bałtyckiego" prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

NASZE AKCJE

Wideo