Nowa odsłona naszej encyklopedii

  Nowa odsłona naszej encyklopedii

  red

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Od listopada ubiegłego roku co środę otrzymywali Państwo kolejne odcinki "Encyklopedii Trójmiasta". Były to mapy Trójmiasta oraz Pruszcza Gdańskiego i Rumi. Dziś mają Państwo komplet map, ale to jeszcze nie koniec kolekcji. Już w najbliższą środę drugi etap, czyli części tematyczne, dzięki którym poznacie bliżej całą aglomerację.
  - Nie chcieliśmy tym razem przygotowywać kolejnego gadżetu, mapy, planu miasta - zapewnia Maciej Wośko, redaktor naczelny "Polski Dziennika Bałtyckiego". - To wszystko już było i jest dostępne. Postanowiliśmy zatem zaangażować dziennikarzy "Polski Dziennika Bałtyckiego" w przedsięwzięcie, które służyć będzie naszym Czytelnikom w sposób pełny i niecodzienny.

  "Encyklopedia Trójmiasta" jest - wydaje się - idealną kontynuacją "Atlasu Metropolii", który przygotowaliśmy dla Czytelników z Gdańska, Sopotu i Gdyni w ubiegłym roku. Chcemy połączyć użyteczność map i informatora miejskiego ze zbiorem ciekawych wiadomości, notatek o historii, kulturze i specyfice Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz Rumi i Pruszcza Gdańskiego. Jestem przekonany, że każdy mieszkaniec metropolii powinien taki bryk mieć u siebie.

  Na początek informacje o wszystkich miastach naszej metropolii, o urzędach centralnych i samorządowych. Potem duży blok poświęcony komunikacji - od miejskiej po połączenia kolejowe, lotnicze i morskie. W kolejnych wydaniach szczegółowe i użyteczne informacje na temat służby zdrowia, edukacji, turystyki i handlu. Będzie też o kulturze i społeczności lokalnej.

  Czy wiesz, co załatwić w Urzędzie Marszałkowskim, a co w Wojewódzkim? Dokąd dojedziesz gdańską linią autobusową 275, a dokąd gdyńską trolejbusową 26? Czy wiesz, gdzie zrobić badanie EKG? Chciałbyś zapisać dziecko na zajęcia sportowe, ale nie wiesz gdzie? Chcesz poszerzyć umiejętności, ale nie wiesz, gdzie zgłosić się na kurs?
  Dowiesz się tego wszystkiego dzięki naszej specjalnej kolekcji.

  Jeszcze możesz kupić segregator


  Specjalnie z okazji wydania nowej części dodatku w środę w wybranych punktach sprzedawać będziemy segregatory na całą kolekcję.
  Między godz. 6 a 11 rano segregatory kupisz:

  Gdańsk
  - w tunelu przy Dworcu Gł. PKP w Gdańsku
  - w tunelu przy Locie
  - na dworcu PKP we Wrzeszczu

  Sopot
  - ul. Marynarzy 2

  Gdynia
  - Dworzec Centralny
  - przy Urzędzie Miasta - Piłsudskiego 52

  Pruszcz Gdański
  - na ulicy Chopina/Krótka
  - na placu Wolności

  Rumia
  - na Dworcu Głównym PKP
  - ul. Dąbrowskiego/Starowiejska 8

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo