27.10.2016
  Czwartek

  O czym piszemy na plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń
  27.10.2016
  Zwiń

  Szukanie szefa

  Szukanie szefa

  Jarosław Zalesiński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Moda na styl singla dotyczy, jak się okazuje, także konkursów. Konkursu na szefa powołanej przez Miasto Gdańsk w październiku minionego roku nowej miejskiej galerii nie udało się rozstrzygnąć w styczniu w pierwszym podejściu, ponieważ napłynęła jedna, słownie: jedna oferta. Spóźnialskim dano więc dodatkową szansę, przesuwając termin rozstrzygnięcia konkursu o miesiąc, do 9 lutego.
  Jak się dowiedzieliśmy oficjalnie, konkurs ma zostać rozstrzygnięty w środę, a nieoficjalnie - że jeszcze w południe komisja konkursowa miała w teczce wciąż tylko jedną ofertę. Czy tę samą co poprzednio? Nie udało nam się tego wyjaśnić, tak jak i nie udało nam się skontaktować z Anną Czekanowicz, dyrektor Biura Prezydenta Gdańska do spraw Kultury, by zapytać, co dalej z procedurą konkursową, jeśli startuje w niej tylko jeden uczestnik.

  - Dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu, nie będę komentował zainteresowania tym konkursem - odmawia nam wypowiedzi szef jednego z wybrzeżowych związków artystycznych.

  Gdańska Galeria Miejska ma w przyszłości zająć trzy lokale na Głównym Mieście. W jednym prezentować się będą rzeźbiarze, druga stanie się miejscem ekspozycji malarstwa i rysunku, a lokal trzeci, którego otwarcie planowane jest na maj/czerwiec, zamieni się w stałą wystawę prac Guntera Grassa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo