Maybe Theatre Company prezentuje: Cabaret, cabaret!

  Maybe Theatre Company prezentuje: Cabaret, cabaret!

  Grażyna Antoniewicz

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Na świecie szaleje kryzys finansowy. Liczba samobójstw wśród zrujnowanych inwestorów rośnie lawinowo. Znajdujemy się w Berlinie, jest 31 grudnia 1929 roku, za około dwa miesiące Czarny Czwartek na Wall Street zniszczy marzenia i nadzieje tysięcy ludzi.
  Jednak w klubie Kit Kat nie ma śladu rozpaczy ani przygnębienia, wszak "Życie to kabaret!". Za kulisami nie jest jednak już tak beztrosko. Docierają niepokojące wieści o dojściu do władzy Adolfa Hitlera.

  Poza polityką i nocnym życiem Berlina, śledzimy losy Sally Bowles - angielskiej piosenkarki, Clifforda Bradshawa - niedoszłego amerykańskiego pisarza, Herr Shulza - żydowskiego sklepikarza i Fraulein Schneider - właścicielki pensjonatu, w którym mieszkają wszyscy bohaterowie.

  Jak radzą sobie w zmieniającym się w szaleńczym tempie świecie? Trzeba zobaczyć musical "Cabaret" Maybe Theatre Company, posłuchać znanych piosenek z filmowej wersji z 1972 roku. Scenariusz - Joe Masteroff, słowa - Fred Ebb, muzyka - John Kander, reżyseria: Joanna Knitter. Wstęp dla widzów pełnoletnich.

  Gdańsk. 12.02, klub Kwadratowa, ul. Siedlicka 4, godz. 18. Bilety 18-20 zł, rezerwacja - bilety@mtc.gda.pl

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo