27.10.2016
  Czwartek

  O czym piszemy na plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń
  27.10.2016
  Zwiń

  Liczenie zawartości orkiestrowych puszek

  Liczenie zawartości orkiestrowych puszek

  Kamila Grzenkowska, (bj)

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  12,1 tys. zł - tyle oferowano do poniedziałku za jednodniowy rejs z Gdyni na poligon morski okrętem podwodnym Marynarki Wojennej typu Kobben.
  Za dwutygodniowy rejs dla dwóch osób "Darem Młodzieży", wystawiony na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Akademię Morską w Gdyni, chętni oferowali 7,1 tys. zł. Obie superatrakcje WOŚP nadal można licytować na stronie internetowej: aukcje.wosp.org.pl

  Tymczasem już wiadomo, że z licytacji w jednym z czterech gdyńskich sztabów - w Teatrze Miejskim - uzyskano 46,6 tys. zł.
  Najwięcej, bo 5 tys. zł, zapłacono za złote serduszko, ufundowane przez Akademię Marynarki Wojennej. Wiadomo też, że 159 tys. zł uzbierano w Centrum Rozrywki Gemini, a 60 tys. zł w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych. Reszta gdyńskich sztabów pieniądze wciąż liczy.

  Rozliczanie orkiestrowych puszek trwa także w 11 gdańskich sztabach. Wczoraj doliczono się 350 tys. złotych, ale jak podkreślają opiekunowie sztabów ostateczna kwota będzie znana dopiero za kilka dni.
  W Gdańsku licytacje prowadzono m.in. w Top Shopping, gdzie najlepiej "schodziły" kanapy, średnio za 1,4 tys. zł, a także na scenie przy Zielonej Bramie i na dziedzińcu Politechniki Gdańskiej - tutaj uzyskano 24 tys zł. Trwa jeszcze licytacja na portalu www. trojmiasto.pl.
  W Sopocie kwestowało ok. 40 wolontariuszy. Uzbierali w sumie 38 tys. złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo