Przyjdź na Jarmark Gwiazdkowy, stań do zdjęcia ze Świętym...

  Przyjdź na Jarmark Gwiazdkowy, stań do zdjęcia ze Świętym Mikołajem

  Kamila Grzenkowska

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Jarmark Gwiazdkowy rozkręcił się na dobre. Im bliżej świąt, tym więcej osób odwiedza stoiska gdańskich kupców, które znajdują się w wielkim namiocie na Targu Węglowym w Gdańsku. W przerwie między zakupami zapraszamy do altanki Mikołaja, która również znalazła się w jarmarkowym namiocie. Tam Święty rozdaje dzieciom słodycze i sprawdza, czy były grzeczne.
  Każdego dnia (z wyjątkiem czwartków) Mikołaja odwiedza fotoreporter "Polski Dziennika Bałtyckiego". O godz. 15 robi zdjęcie wszystkim obecnym dzieciom - i tym małym, i nieco starszym. Fotografia ukazuje się następnego dnia (oprócz piątków) w naszej gazecie. To wspaniała pamiątka, zwłaszcza dla najmłodszych.

  Święty Mikołaj jest obecny na jarmarku codziennie, w godz. 14-17. Czasem opuszcza swoją altanę i odwiedza pobliską Pocztę Gwiazdkową. Tutaj dzieci, które nie potrafią zaadresować listu do jego siedziby w Finlandii, mogą liczyć na pomoc.

  Mikołaja najłatwiej znaleźć, wchodząc do wielkiego namiotu od strony Katowni. Pozostanie tam do poniedziałku, 22 grudnia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo