Sobota
  22.10.2016

  Dzisiaj w serwisie plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Bohater lęborskiej seksafery złożył rezygnację

  Bohater lęborskiej seksafery złożył rezygnację

  Piotr Furtak

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Nie milkną echa seksafery w lęborskim ratuszu. Tadeusz Obidziński, zastępca burmistrza - bohater zdjęć, które zszokowały nie tylko mieszkańców miasta, złożył we wtorek rezygnację z pełnionej funkcji. Przypomnijmy - w poniedziałek na skrzynki mailowe dziennikarzy, części radnych oraz wielu mieszkańców Lęborka dotarły zdjęcia - stopklatki z korespondencji internetowej, jaką Obidziński miał prowadzić z jedną z mieszkanek miasta.
  Na fotografiach widać wiceburmistrza w dość dwuznacznych pozach. Kilka ze zdjęć przedstawiało erekcję. Co jednak istotne, nikt nie potwierdził ani też nie zaprzeczył, że na stopklatkach można zobaczyć części ciała Obidzińskiego.

  Internetowa rozmówczyni Obidzińskiego, która ujawniła zapis cyberrandki i zdjęcia, sugeruje, że wiceburmistrz masturbował się podczas rozmów prowadzonych z nią za pośrednictwem komunikatora skype.
  Ponieważ podczas dyskusji miały być włączone kamery internetowe, rozmówcy mogli obserwować swoje reakcje. Do kilkudziesięciu zdjęć rozsyłanych przez kobietę pocztą elektroniczną dołączono też pisemny zapis rozmów.

  Rozmowa, która miała być prowadzona przez Obidzińskiego między innymi z gabinetu w ratuszu, jest wypełniona obscenicznymi treściami. Prezentujemy jej skromny fragment. Jako "pani X" występuje w nim kobieta (około 30 lat), rozmówczyni Obidzińskiego, jako "pan y" (nick zmieniony przez red.) - urzędnik .

  [2008-12-02 11:38:51] pan y: no to pokaż że się, przez chwilę
  [2008-12-02 11:39:22] pani x: poczekaj chwilę
  [2008-12-02 11:39:33] pan y: tik tak tik tak, nie musisz się ubierać
  [2008-12-02 11:39:48] pani x: muszę :) momencik
  [2008-12-02 11:39:54] pan y: noł, uwaga nadejszła ta chwila, haloooo, poproszę o wizję, pani spóźnialska ubierająca się

  W poniedziałek ani Włodzimierz Klata, burmistrz Lęborka, ani sam Tadeusz Obidziński nie chcieli wypowiadać się na temat całej sytuacji. Nie podjęli też żadnych konkretnych decyzji. Podobnie było wczoraj przed południem.
  1 »

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo