Menu Region

Sopot Festiwal: Eric Saade zdobył Bursztynowego Słowika...

Sopot Festiwal: Eric Saade zdobył Bursztynowego Słowika ZDJĘCIA

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

gp/rw

2Komentarze Prześlij Drukuj
Pierwszy dzień Sopot TOP Of The TOP Festiwal 2012 za nami. Eric Saade ze Szwecji pokonał 16 wokalistów i zdobył Bursztynowego Słowika.
1/16

(© K.Misztal)

Eric Saade otrzymał także nagrodą specjalną od słuchaczy RMF .

Drugi dzień festiwalu będzie hołdem dla najsłynniejszej czwórki z Liverpoolu - zespołu The Beatles. Minęło właśnie 50 lat odkąd ta grupa po raz pierwszy zaśpiewała. Mimo, że grupa już nie istnieje od lat, to i tak nikt nie pobił do tej pory jej rekordu - czyli nie sprzedał tylu płyt co oni w calej historii. Szacuje sie bowiem, że The Beatles sprzedali blisko miliard egzemplarzy.


John Lennon, Paul Mc Cartney, George Harrison i Ringo Starr przetrwali jako zespół tylko jedną dekadę ale ich wpływ an kolejne pokolenia muzyczne był ogromny. tym razem stare przeboje usłyszymy w nowych aranżacjach, polskich wykonawców.

Ryszard Rynkowski, który urodził się tego samego dnia i miesiąca co John Lennon czyli 9 października (tylko rok jest inny) wykona nieśmiertelne "Imagine" swojego dawnego idola.

Zespół Perfect przypomni wielki przebój The Beatles sprzed lat "Yesterday" De Mono zaśpiewa "Obla di, obla da" i rockową balladę "Hey Jude".

Grupa Afromental przygotowała na ten wyjątkowy wieczór m.in. "Come together", Łukasz Zagrobelny wykona dwa, wielkie przeboje "Help" i "She loves you", Kombii przypomni nam "Here comes the Sun" i "Oh! Darling", Ania Wyszkoni "Love me do", a Bracia m.in "A hard day s night".

Szykuje się więc sobotni wieczór wielkich wspomnień i wzruszeń. Czy polskim artystom uda się zmierzyć z legendą?

Codziennie rano najważniejsze informacje z "Dziennika Bałtyckiego" prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

zdobył słusznie

+163 / -144

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

sara (gość)  •

ale ciacho mniam , mniam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Gratulacje

+160 / -120

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kaśka (gość)  •

dla Eric'a!

odpowiedzi (0)

skomentuj