Opinia młodych jest w cenie

  Opinia młodych jest w cenie

  Kornelia Pranga

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Na każdy temat związany z miastem mogą się wypowiedzieć młodzi lęborczanie za pośrednictwem Skrzynki Dobrych Pomysłów.
  Pomysłodawczynią skrzynki jest Renata Staranowska, pedagog szkolny z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Lęborku, która wraz z grupą swoich podopiecznych zorganizowała to przedsięwzięcie.

  - Codziennie od godziny 9 do 17 przy ulicy Reja 28 w Lęborku czekamy na zgłaszanie swoich spostrzeżeń, uwag i pomysłów dotyczących rozwoju, kultury i zarządzania miastem - mówi Beata Jóźwiak, pracownik Biura Informacji Miasta w galerii Fregata.

  Pomyślano także o internautach z Lęborka i okolic. Oprócz skrzynki inicjatorzy założyli adres e-mailowy: skrzynkadobrychpomyslow@wp.pl, na który zainteresowani mogą wysyłać swoje oferty.

  - Skrzynka Dobrych Pomysłów jest w mieście konieczna. Sam jestem młodym człowiekiem i wiem, ilu rówieśników chce zabrać głos w sprawach miasta, a nie ma gdzie tego uczynić - komentuje Michał Dąbrowski, uczeń i jeden z organizatorów skrzynki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo